Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Egy hete vettem a Huawei p9...

Pethő Katalin kérdése:

Egy hete vettem a Huawei p9 liter telefonom, a tárhelye 16G- rólad máris 3,8-ra csökkent, holott nem töltöttem rá csak egy virusvédő programot?

Figyelt kérdés
2018. febr. 20. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott,hogy mi szükség virusvédőre ?

Nekem az első megjelenesek ota vannak okostelefonjaim,allandoan toltogetek le mindenhonnan mindent megse kaptam sose virust.

Szoval szerintem felesleges.

Magatol nem megy le annyi hely.

Rengeteg gyari alkalmazast tudsz torolni.

Lehet,hogy kepek/zenek/videok vannak rajta (ha hasznaltan vetted hiaba lett visszaalitva gyarira,sajnos a Huaweiek egyik hibaja ,hogy minden rajta marad ,,,kepek,videok,zenek,fajlok stb)

2018. febr. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
16 gigából rengeteget elfoglal az android rendszer.. A 16 giga nem azt jelenti hogy annyi üres helyed vam rajta.
2018. febr. 21. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az automatikus frissités opciót is tiltsd le
2018. febr. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, és minden segítséget szívesen fogadok. Sajnos én már csak tudatlan használója vagyok a telefonomnak. Ha nem zavarom a válaszadókat, alkalom adtán fordulhatok hozzájuk segítségért. Pethő Katalin
2018. febr. 22. 12:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!