Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha megkapom a telót egyből...

Ha megkapom a telót egyből lehet a gépről rátenni cuccokat? (Samsung S5230)

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 13:12
 1/6 anonim válasza:
51%
Miért ne lehetne?
2010. jún. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
te is bordót akarsz?:D én is..:P
2010. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
51%
Nem, várj 1 évet 21 napot, 6 órát, 42 percet, és 2 másodpercet! Utána mehetnek rá a "cuccok".
2010. jún. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Jaj már nem azért kérdezem.köszi hogy ugy tesztek mintha idióta lennék,ez rosszul esett.Csak olvastam hogy valaki irta hogy memória kártya nélkül nemtudott rátenni semmit.Ezért kérdeztem.

Amugy második válaszoló igen bordó lesz :)

2010. jún. 8. 13:36
 5/6 flora08 ***** válasza:
Nekem is Samsung La Fleur telefonom van:) Tudsz rátenni zenéket, képeket stb. viszont a telefon saját memóriája nem túl nagy, ezért csak egypár szám fér el rajta, amíg nincs benne memóriakártya.
2010. jún. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jovanny ***** válasza:
Valmennyi kevés memóriája van, de azért arra ne számíts, hogy ráteszed az összes Sabrina a tini boszorkány évadot. :D Ja, és a bibliát se tedd rá, mert az meg rohadt nehéz. :D
2010. jún. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!