Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlanátok?

Milyen telefont ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Jelenleg Samsung galaxy grand prime telefonom van immárom 2 és fél éve és most van az, hogy azt gondolom új telefont szeretnék. Evvel teljesen meg vagyok/voltam elégedve persze már kicsit lassú dehát 2 év után szerintem nem csoda. Na szóval a Samsung galaxy A3 2017-en gondolkodtam vagy a Huawei P10 lite-on bár a Huaweitől én személy szerint kicsit idegenkedem, magam sem tudom miért.Olyan telefont szeretnék inkább ami 4,7 colnál nem több, ugyanis nekem jobban bejönnek a kisebb méretű telefonok. Az lenne így összességileg a kérdésem, higy inkább Samsung galaxy A3 2017 vagy Huawei P10 lite? Illetve, hogy 4,7 colos telefonokat amik jók is tudtok e esetleg mondani? Nagyon szépen megköszönöm a hasznos válaszokat! 17/L

#telefon #kis méretű telefonok #Samsung vs Huawei
2018. febr. 20. 22:08
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Sony Xperia XZ1 Compact. Felsőkategóriás telefon, 4.7 kijelzőmérettel.


Sony Xperia Z3 Compact, középkategóriás telefon, 4.6 kijelzőmérettel.


Sony Xperia Z1 Compact, középkategóriás telefon, 4.3 kijelzőmérettel.


Sony Xperia Z5 Compact, felsőkategóriás telefon, 4.6 kijelzőmérettel.


Samsung Galaxy Alpha, középkategóriás telefon, 4.7 kijelzőmérettel.


Sony Xperia X Compact, felsőkategóriás telefon, 4.6 kijelzőmérettel.


Ezek közül a Sonykat ajánlom. Bár már régiek. Z1 Compact például már 4 éves, ahogy a Z3 és a Z5 Compact is.

Ami újabb telefon ezek közül az a Sony Xperia XZ1 Compact, és az X Compact.

2018. febr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Huawei
2018. febr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 HyperPosSum ***** válasza:

Ha az ár nem számít, akkor Sony Xperia XZ1 Compact. 4,6"-os, nem avul el nagyon pár év múlva. Ilyen méretben erősebbet, megbízhatóbbat most nem találsz. Vízálló, fém háza van, IPS kijelzős, így nem ég be. Sajnos a Samsung A3 2017 AMOLED-es, az hajlamos a beégésre (olvass utána, én nem ajánlom az OLED-es készülékeket).

A P10 Lite is szerencsére IPS-es, de az 5,2"-os. Ne óvakodj tőle, a mai Huawei-ek már nem hemzsegnek az ilyen-olyan hibáktól. Az A3-al és az XZ1c-vel annyi a probléma, hogy C-típusú USB csatijuk van, ezért nem jók hozzájuk a megszokott micro-USB töltőkábelek. Ara figyelj, hogy az A3-nak (nem vagyok benne biztos) csak a dual-sim változata bővíthető memóriakártyával.

Nekem a teljes méretű XZ1-em van (5,2"), ami harverre teljesen megegyezik a compact változattal, csak nagyobb és FullHD kijelzős. Nagyon stabil telefon, szeretem. (Csak nagy bánatomra garanciavesztés nélkül nem lehet kirootolni... De szerintem ez a gond téged nem érint.)

2018. febr. 20. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 HyperPosSum ***** válasza:
A Sony Z-kkel vigyázz, mert gyakran elszakad rajtuk a töltőcsatlakozó fedél.
2018. febr. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Volt Sony Z1 Compactom. Szofveresen nagyon szétesett telefon volt.
2018. febr. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 HyperPosSum ***** válasza:

A Z1 egy elég régi telefon, már szerintem nem isclehet kapni sehol. A Z3 compact-om volt az XZ1 előtt, a Z3c szoftveresen és hardveresen is nagyon jó készülék (csak a csatlakozó fedél tömítése mindig levált, drága hozzá az új. A Z5 compact már nem használ csatlakozó takarókat.)

Tapasztalatom szerint az utóbbi időben a Samsung nem mondható a legmegbízhatóbb márkának (nem csak a telefon-piacon).


Mennyit szeretnél rá költeni maximum?

2018. febr. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát kb egy olyan 60-90 ft-ra gondoltam, többet nem igen szánnék egy telefonra szerintem!

Já, és amúgy köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat, ment a zöld minden kedves kommentelőnek!:)

2018. febr. 21. 15:57
 8/8 anonim ***** válasza:

Xiaomi Redmi 5 Plus

Ennél nem találsz jobbat.

2018. febr. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!