Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a telefonom?

Miért csinálja ezt a telefonom?

Figyelt kérdés

Sziasztok van egy 1éves Huawei p9 liteom ami az utobboi 1-2hétbe elkezdett szarakodni.

Van ojan hogy netezés közbe egyszer csak lefagy kb 5percet kell várnom mire megint müködik vagy hogy nem enged valamire rányomni 100adszorra se és van ojan hogy egyszer csak kikapcsol éppen ezért 3hete cseréltettem benne aksit de attol még ugyanugy kikapcsol. Valamint hogy ha írok egy smst és elküldöm a billentyüzet helyén fekete marad a képernyö akár percekig. Ott ahol vettem azt mondták hogy ök már semmit nem tudnak vele kezdeni mert lejárt a garancia. Tárhely is van rajta az se lehet a probléma. 15f



2018. febr. 21. 08:57
 1/2 anonim válasza:
Az érintőképernyőjével, és valószínűleg a telefon alaplapjával is bajok vannak.
2018. febr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%

Az a baja, hogy android. Mindegyik ezt csinálja. Nekem is random kikapcsol, lefagy, videónézés közben beakad az egész készülék, és az utolsó hangot jó hangosan szaggatva el kezdi nyomni, hatszor kell rákattintani valamire, mire egyszer elindul, rámegyek egy mezőre, ahová írni lehet, és két perc, mire billyentyűzetet is ad hozzá.


Nem lehet vele mit csinálni. Volt Windows-os telefonom, azt jobban szerettem, az nem szarakodott ennyit.


Ja, és *olyan.

2018. febr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!