Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 6s plus-t megéri meg...

IPhone 6s plus-t megéri meg venni?

Figyelt kérdés
Sok fiatal IPhone 7-re váltott most én újonnan akarok telefont mert megbízhatóbb a haverjaim iPhone 5,5s meg 6 plus-rol váltottak 7-re 130 ezer forint a keret iPhone-ra és használtan van annyiért iPhone 7 is de ha a 6s plus még korrekt most is akkor azt veszem amúgy meg iPhone 5s-rol valtanek?!

2018. febr. 21. 15:01
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A 32 GB tárhelyes szerintem teljesen jó ár-értékben 150 ezer körül. Ha kell a nagyobb tárhely és nem kell jack csatlakozó akkor viszont 190 ezres 6s plus helyett inkább a 210 ezres 7 Plust venném.


Nekem SE (128 GB) típusú van, teljesen elégedett vagyok vele. (Nekem inkább a kis méret a fontos, mert telefonáláson kívül csak napi max. 10-20 percet használom, tartalomfogyasztásra már Ipadem használom.)

2018. febr. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!