Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem ismeri fel az...

Miért nem ismeri fel az ujjlenyomatomat a telefonom?

Figyelt kérdés
Egy Samsung Galaxy S8-ról van szó, pár hónapja van meg, de nem ismeri fel az ujjlenyomatomat.. eddig is kicsit nehézkes volt feloldani, de mostanában még rosszabb :( Nagyon ritka, ha elsőre felismeri, mindig azt írja, hogy nincs találat, addig míg le nem tilt és be kell írni a kódot. Fogalmam sincs, mi lehet a probléma. Először azthittem a tok miatt van, de ha leveszem akkor ugyanolyan, sőt még rosszabb. Teljesen tiszta az ujjam és az érzékelő is, valami mégse jó. Az ujjlenyomatokat is újracsináltam, de azután se lett jobb. Mit csináljak, hova vigyem, hogy jó legyen??? :(

2018. febr. 21. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is volt S8-am, nem egy acélos technika rajta sem az arcfelismerés, se az ujjlenyomat, de nekem müködött. Szerintem a szenzorral lehet baj, ha van még rá garid, vidd be egy Samsung szervizbe, ott biztos tudnak segíteni
2018. febr. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!