Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olvastam a mobilarena tesztet...

Olvastam a mobilarena tesztet az 5800-ról, azt írja:"A főképernyő háromféle lehet. "Mit ért ez alatt?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 14:17
 1/4 A kérdező kommentje:
Most olvastam ezt is:"A bejegyzésekhez automatikusan hangazonosítók is képződnek, külön az összes adathoz, tehát ha például Szilvinek szeretnék SMS-t küldeni, akkor a zöld gombot nyomom hosszan, meghallom a jellegzetes pittyenést, s azt mondom a számmal, hogy „szilvájmesszidzs”. Működik."-----------------------------------------------Itt ha az a neve hogy Szilvi akkor miért azt kell mondani hogy "szilvájmesszidzs"?
2010. jún. 8. 14:21
 2/4 A kérdező kommentje:
Na most má télleg bocs de ez már nem igaz ugye, csak akkor volt igaz amikor még fizetős volt és most már egy csepp fillért se kell fizetni ugye?:"A mi modellünkben egy deka térkép sem volt, mindent a netről szedett le a készülék, ami – csak arra, hogy megnézzem a tartózkodási helyem műholdképes nézetben is – 4 megás adatforgalmat csinált, s még nem mentem sehová. A hangos navigáció most is fizetős, a Nokia évi 99 eurót kér egy európai működésért."
2010. jún. 8. 14:30
 3/4 Fkris ***** válasza:

1.

Vagy az hogy semmi gyorsikon nincs rajata,vagy a 4db gyorsikon,vagy a névjegysáv ami 6-7db contact és a 4db gyorsikon.

2.

Ezt nem teljesen értem de azért kell a meszidzs hogy felismerje hogy sms-t akarsz küldeni.

3.

NEM fizetős a térkép.

Csak le kell szedni a map loadert a nokia.com/maps ról.

És utána OVI Suite ról rátenni a térképeket.

Tehát:nem,nem igaz.

(ki volt próbálva,ha OFFLINE módba teszed a GPS-t akkor nem kell érte fizetni.)

ui: magyar hangot is az OVI Suite ról tucc leszedni

2010. jún. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kösz! jó válasz volt most már értem.
2010. jún. 8. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!