Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ilyen drága az eredeti...

Miért ilyen drága az eredeti iphone x tok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 22. 12:10
 1/7 Alex Fly ***** válasza:
Mert az iPhone X is qwa drága. Aki azt megfizeti, azt nem vágja földhöz a hozzávaló tok sem.
2018. febr. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem azért,de minden telehoz az eredeti tok drága.

De akinek vna pénze Iphone X-re ne nyavajogjon már egy tok miatt.

2018. febr. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Majomra volt pénz banánra már nincs?
2018. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Utolsó 😅😅😅 ...

De igen,jogos.

Azert is ilyen draga ,mert tegyuk fel leejted szettorik akkor (ha szerencsetlenul esik) akar 100.000es nagysagrendbe is kerulhet megcsinaltatni,mig az eredeti jo minosegu tok megvedte volna.

2018. febr. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13:09 Ezt megcsinálja az 1 dolláros kínai tok is. Az Apple ugyanazt adja el, kicsit igényesebb kivitelben, 40 dollárért.
2018. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem...

Uvegfolias peldat tudok felhozni...

Meg anno az iphone 4emhez kaptam gyari uvegfoliat ,,amig az rajta volt 5-6x leejtettem (fiatal voltam meg na :D) es csak az uvegfolia serult a kijelzonek nem lett baja..

Aztan kesobb volt egy masik iphone 4em ,amihez olcso kinai uvegfoliat vettem...az elso esestol ugy nezett ki mintha direkt vertem volna szet...

Nyilvan az esesek kozott is van kulonbseg,tud rosszul esni,ez az en velemenyen/tapasztalatom.

2018. febr. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Anno mobilra vettem egy draga panzerglass üvegfóliát 25 eur volt, igen sok esést kivédett,még egy kinai darabjaira hullott es a mobil nem is esett le csak ugy megadta magát es elkezdett bomlani
2018. febr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!