Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 8 éves kislányomnak terveznék...

8 éves kislányomnak terveznék venni legelső telefonját egy nem mostani lg g2 mini okostelefont 20. 000ft ért. Megéri?

Figyelt kérdés

Egyébként a tudàs nem igazán lényeg mert első telóról van szó

Sokal inkább az érdekelne,hogy mennyit bír talpon?????

A minap nézegettem a neten és nagyon megtetszett neki :)

Előre is köszönöm!


2018. febr. 22. 20:12
 1/6 A kérdező kommentje:

Más telómárkákat is meghalgatok de a lényeg hogy ne legyen nagyobb mint 5"col ;)

Már mindenre felkészültünk :D

2018. febr. 22. 20:14
 2/6 anonim ***** válasza:

A Tinydeal-on van a HOMTOM ht 16 16000-ért.

Szerintem ez pont jó lenne neki. Eu raktáras , ingyen szállitással, nincs se áfa se vám rá.

2018. febr. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Másodikos kislánynak akarsz telefont vásárolni?..

Kérdésedre válaszolva, erre a célra még jó az a telefon. Mit értesz talpon lévésen? Az akksija elég jól bírja ha erre gondolsz. Vagy a strapabíróságra gondolsz? Na arra nem tudok válaszolni, bizonyára mint egy átlagos telefon.

2018. febr. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kamu kérdés.

18 éves írhatta

2018. febr. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne kamu? Az a telefon a maga idejében mindent seggre ültetett amit az áráért venni lehetett, pár apróságtól eltekintve tökéletes szofterrel, használható méretű kijelzővel és telefonos világban kiemelkedő kamerával. Nagyon sokáig használtam. Első telefonnak tökéletes, garantálom hogy utána sem akar majd másmilyet.
2018. febr. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:

Őszintén? Ezért az árért már a "rendes" G2-t is megkapod. A nejemnek tavalyelőtt vettem a minit ennyiért...

Innen nézve nem éri meg.

Viszont ha azt nézzük, mire számíthat az ember egy húszezres telefon esetén,akkor már más a helyzet. Azért ez mégiscsak az aktuális csúcsmodell jóárasított kistestvére volt...

2018. febr. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!