Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 lite: mennyi applika...

Huawei P8 lite: mennyi applikacio fér rá?

Figyelt kérdés
Most egy Huawei Ascend g630am van, de az a gondom, hogy applikacio alig fér rá. Viber, adobe acrobat, chrome, szokereső meg a sok beépitett alkalmazas. Ennek 1 GB RAM-ja van, a P8 lite-nak 2 GB. Ez utal arra, hogy mennyi alkalmazast tudok letolteni? koszonom

2018. febr. 23. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem. A tárhely mėrete számít. 16gb, 32gb stb... Nahmeg nem mindegy az app mėrete sem. 2-3 mb os appból ėrtelemszerűen több fėr rá, mint az 500mb os vagy 1gb os appokból.
2018. febr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
28%
Őszintén. Nem hazudok, hanem jót akarok neked... Az a telefon egy katasztrófa! Nekem volt 8 hónapig. Fél év után úgy belassult, mint a csuda...Ne vedd meg!
2018. febr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 JimJoe válasza:
7
2018. márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszi a segitseget
2018. márc. 8. 00:47
 5/6 anonim ***** válasza:

A P8 Lite-ot inkább ne vedd meg akkor már egy sima P8 használtan

Amúgy a RAM az a Memória mérete a tárhely számít igazán

2018. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A francot katasztrófa ez a teló, tök szuper volt anno leszámítva a vezérlő chip hibás gyári selejteseket mert ezzel én is megszívtam :-D .

Beállíthatod hogy az appokat hova telepíted és akkor egy halommal tudsz menni. Valamint beállíthatod melyik alkalmazások futhassanak háttérben és akkor nem lassul be semmi. A 2gb RAM pedig még éppen elég, az 1GB semmiképp sem android 4.0 felett.

2018. nov. 19. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!