Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SonyEricsson ELM Gravitacios...

SonyEricsson ELM Gravitacios szenzor vs. Shake control ugyanaz?

Figyelt kérdés

SonyEricsson ELM es W705 kozott vacillalok...

ELM-ben van gps, wifi jobb kamera 5MP, jobb video,

mig a W705 megjelenesre gyonzoru, nagyobb kijelzo es wifi.


Javaslatok? Tapasztalatok?


ELM-ben gravitacios senzor van, W705-ben shake control... ha mar egyszer benne van az a kis bigyo, akkor nem lehet ugyanugy shake control MP3 lejatszot es shake control jatekokat is ratenni ELM-re mint a masikra?

Valaki tett mar fel ilyeneket ELM-re?


2010. jún. 8. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem inkább tegyél hozzá 1 tizest és vedd meg a sony ericsson x10 mini-t és a x10 mini sokkal többet tud mint ez a kettö egyűt
2010. jún. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja jobban meg éri az se xperia x10mini +10000ft

és sokkal jobb mint az elm vagy a w705

[link]

2010. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a tippet, hát igen, az Android oprendszerrel biztos jobb, illetve touch screen van, tetszik az X10 mini.

De azért nem 10 ezer, hanem 25 ezer Ft a különbség egyelőre a t-mobile-nál.


Majd pár hónap múlva magamnak valami érintős, igazi oprendszeres "félig palmot" szeretnék. E most csak céges

lesz, és egy FIX listából kell választanom.

Még a Yari van a listán.


Ha W715 a listán lenne, akkor nem is gondolkodnék, azonnal azt rendelném meg, mindent tud egyben, amit csak leírtam. (Nem érintős, nem oprendszeres telóban jelenleg szerintem a maximális ár-érték arányú középkat. hagyományos telefon.) de én azt sem választhatom most..

2010. jún. 8. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!