Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S5230-ra ha új szoftve...

Samsung S5230-ra ha új szoftvert tesznek, akkor megoldódik az sms gond is?

Figyelt kérdés

1 hét múlva megjön a telefonom,ami Vodás és a .jar fájlokat nem ismeri fel,ezért gondoltam elviszem és tesznek rá majd másik szoftver (nem baj ha száll a gari) De olvastam még az is gond ezzel a telóval,hogy az sms.nél az ékezeteseket több karakterbe számítja:S Még nem teljesen értem ez mit is takar,hogy akkor sms írás közbe is ugrik többet,vagy csak árban mutatkozik ez?

A szoftvercserével ez is megoldódik vagy ez a "hiba" benne marad?


2010. jún. 8. 17:49
 1/1 anonim válasza:
Annyit tudok csak erről mondani, hogy nekem is ilyen telóm van, és már mielőtt elküldöd, akkor kiírja, hogy hány sms-ben fogja küldeni, szóval nem lesz meglepetés az ár. Az elején furcsa volt, hogy olyan hamar vált át a 2. sms-re, volt, hogy 60-70 karakter után, és akkor jöttem rá, hogy az ékezetekkel van baja. A .jar-t nekem sem ismeri fel. :(
2010. jún. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!