Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg k10 (2017) telefonról mi a...

Lg k10 (2017) telefonról mi a véleményetek? Megéri megvenni? Valamint ha milyen szenzorok vannak benne?

Figyelt kérdés

2018. febr. 25. 08:17
 1/6 A kérdező kommentje:
A "ha" nem kell oda.
2018. febr. 25. 08:19
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg én is egy ilyet nyüstölök. Ujjlenyomat leolvasó nincs benne (a nálunk kaphatóakban). Gyors, akkuideje egész jó. A rendszer energiatakarékosságát jól eltaláltak. Amikor a telefont csak telefonálásra használom (nem nyomkodom órákig), elég 3-4 naponta töltőre tennem (energiatakarékos üzemmód be van kapcsolva).


[link]


gyorsulásmérő, fényérzékelő, közelségérzékelő, giroszenzor, hangszenzor, mágneses szenzor


VR boxba pont belefér, aránylag gyorsan követi a fejmozgásokat.


Összességében jó telefon, nagyon tetszik. Egy tokot vegyél hozzá, mert alapban picit csúszkálós a kézben.

2018. febr. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Akkor egész jó telefon! :D

Köszi az infót! :)

2018. febr. 25. 10:33
 4/6 anonim ***** válasza:

A jelenlegi telefonommal meg vagyok elégedve, de mostanában ezzel szemezgetek:


Oukitel K10000 Pro Okostelefon


MediaTek MT6750T 4x1.5Ghz + 4x1.0Ghz Octa Core, 3GB RAM, 32GB ROM, 5,5" FHD IPS, Corning Gorilla Glass, Android 7.0, Ujjlenyomat leolvasó


Az akku miatt érdekel, bár igaz, hogy nagyon robosztus kialakítású telefon. Leírások alapján pont határeset a hordozhatóságot tekintve. Az akku üzemideje az, ami miatt nagyon tetszetős.

2018. febr. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nekem Samsung Galaxy core prime-om van. 2014-ben vettem, 5 éves a telefon, de már sokszor lefagy, ha 50% alá esik a töltöttségi szinte, vagy egyszerűen kikapcsol ilyenkor. Ha vakut használ az ember fényképezésnél vele, akkor mindegy, hogy hány százalékon van, lemerül teljesen. Ezenkívül eléggé kezd már lelassulni. Idő kérdése, hogy mikor adja meg magát.


Nekem az az LG k10-es jobban bejön. :)

Tetszetősebb. :)

2018. febr. 25. 13:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is bejön, jól kézre-áll. Csak munka miatt nézegetek egy másikat, ami strapatelefon, ha sokat kell egy nap telefonálni,akkor se merüljön le délutánra....
2018. febr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!