Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy J3 2016 vagy...

Samsung Galaxy J3 2016 vagy Nokia 2? Melyiket válasszam? Elvárások lent.

Figyelt kérdés

Olyan telefont szeretnék, amelyiknek van tárhelye, nem merül gyorsan az aksija, jó a kamerája.

Valakinek van tapasztalata ezekkel a telefonokkal kapcsolatban?



2018. febr. 25. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha Samsung-ot szeretnél pl. és nincs olyan sok pénzed akkor jobb lenne egy 2017-es J3-as, 16 GB-os.


Jobb a Samsung ezek közül, de egy 2017-es J3-as jobb lenne mint írtam.


Vagy egy 2017-es A3-as.

2018. febr. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kamerában egyik se jeleskedik annyira, 8GB-os tárhelyet nem mondanám soknak, tekintve, hogy ebből olyan 4,5-5GB szokott lenni az amit a felhasználó használhat azt meg ha úgy van hamar tele lehet pakolni. Viszont bővíthető mind a kettő sd kártyával amiből a Samsunba akár 128GB-os is beletehető, míg a Nokiánál csak 64GB-t írnak (bár tuti kezelné a nagyobbat is csak nem biztos). A Samsungban kisebb az aksi mint a Nokiában, ez azt jelentené, hogy ugyan olyan felhasználás mellett a Nokia tovább bírná. Továbbá a Nokiában újabb a rendszer (nem tudom, hogy a Samsungra van-e elérhető frissítés), talán olcsóbb is és még újabb modell is.

Nem tudom mennyi pénzt költenél, de velük egy árban biztos van olyan telefon ami jobb kamerával, nagyobb tárhellyel, erősebb hardverrel és jobb akisval rendelkezik mint ezek ketten.

2018. febr. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,akkor a Samsung Galaxy j3 lesz!
2018. febr. 25. 11:16
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ha azt nézzük, hogy a Nokiába a gyenge alsókategóriás hardverhez képest egy hatalmas 4100 mAh akksit raktak, akkor biztos lehetsz benne, hogy irdatlanul sokáig bírja egyetlen feltöltéssel, de amúgy egyik sem valami nagy szám, ne várj csodát tőlük! Mennyi egyáltalán a kereted?
2018. febr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát, nem nekem van keretem, én gyerek vagyok :D

Szóval játszásra is alkalmas telefont keresek, azt elfelejtettem írni.

A szüleim max 60.000 Forintért vesznek.

2018. febr. 25. 21:21
 6/6 anonim ***** válasza:

Játszani ezekkel??? Legfeljebb kissebb méretű Google Play-játékokat még talán úgy ahogy ervinnének, de nagyobb méretű játékra abszolút esélytelen, olyan gyengék hozzá!

Meg aztán nem is értem, hogy ha ennyi pénz van rá, akkor hogyan sikerült pont ezeket kinézni? Ennyiért inkább Huawei P9 Lite (2017) vagy Xiaomi Redmi Note 4-es széria, amik ár-érték arányban nagyon jók, és nagyobb méretű játékokhoz is kellően erős a hardverük, többszörösen verik a Samsungot és a Nokiát!

2018. febr. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!