Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android! A csomag ütközésben...

Jocijoci0 kérdése:

Android! A csomag ütközésben van egy ugyanolyan nevű már meglévő csomaggal. Hogyan lehet orvosolni ezt a problémát? Nincs fent a program már.

Figyelt kérdés

Sziasztok,olyan kerdessel fordulnek hozzatok,hogy en sammobile.com ról töltögettem le appokat ami a galaxy s8-ra üt,a legfrisebb alkalmazások amik megjelentek nagyjabol.. itt letudtam(touchwiz,névjegy,galéria,stb..)

A fényképezőt és egyébb legfrisebb verzios appokat nem engedi ami amihez 7.0 android kell minimum..

Ezt írja:## Android! A csomag ütközésben van egy ugyanolyan nevű már meglévő csomaggal.

Mit tehetek ez esetben?

Tobbi sikerult,nem szivesen rootolgatnám. S6 edge



#Android #csomag #ütközés #ugyan olyan file #apk telepítèse
2018. febr. 26. 17:16
 1/4 anonim ***** válasza:

A telefonodon melyik android van fent? Lehet, hogy régebbi, nincs frissítve, ezért nem indulnak az új appok. A net szerint kijött rá a 7-es is (2018.01.29.) Ha lehet, frissítsd a rendszert, utána próbáld újra az appokat telepíteni és futtatni.


Ha valamiért a telefon rendszere nem talál frissítést, a sammobile.com -ról firmware-ket is lehet letölteni.


[link]


Ha nem tudod, hogyan kell frissíteni,akkor inkább vidd be egy telefonoshoz, pár ezresért megcsinálja ( vagy egy ügyeskezű ismerős).

2018. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Letudom frissíteni,android 7.0Nougat van rajta,2 napja szedtem le a sammobile.cok ról a 2018-as firmwaret-rá.! 7.0 android kell az alkalmazásokhoz,persze ez rendszer alkalmazás amit telepíteni akaroj,de 5 rendszer alkalmazásnál működött az install,nemértem hogy itt miért ütközik a csomag,a tobbinek is ugyan az volt a neve
2018. febr. 27. 06:28
 3/4 anonim ***** válasza:

Esetleg adb-vel eltávolítod, és újratelepíted.


Itt a példa, hogy csináld:


https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..

2018. febr. 27. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Adb-t honnan tudom leszedni?

Ehhez az egészhez root jogosultság nem kell?

2018. febr. 27. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!