Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A szüleim nem akarnak nekem...

A szüleim nem akarnak nekem uj telefont venni, mit tegyek? Ez mar nagyon rosz!

Figyelt kérdés
Egyfolytába lefagy a telefonom egy régi samsungom van nincs rajta tárhely mindig megzakkan ès összevisza nyomkod mindent magának csak mikozbe nem is szeretném azt megnyomni !!Nincs rajta tárhely van ,rajta sd kártya de még ugy sincs!! NEM iphone nem tom hanyat szeretnék hanem csak egy sima SAMSUNGOD ami tobb képességel bír van tárhelye és jem fagy le egyfolytába meg már tokot is alig lehet rá talatni hogy gyözzem meg öket hogy kaphassak egy uj telot nem vagyunk csoroak sőt oszálytársaim szerint ,,gazdakok" (szerintem nem) vagyunk de akkor se kaphatok uj telefont :(

2018. febr. 26. 18:32
 1/8 szántóvető ***** válasza:
55%
szüleid szoktak hívni?sose vedd fel ha hívnak,sőt az a legjobb ha kikapcsolod.
2018. febr. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Esetleg "valaki" vegye el és "véletlenül" b@sszaföldhöz. Vagy "lopjákel".


Ha ellopják-ot válsztod akkor ne nyaggasd a szüleidet mkndjuk 2-3 hétig,az új telefontémával. Tudod,hogy ne legyen az a gyanujuk,hogy direkt csináltad.


Keress diàk melót:dolgozol,azt veszel.

2018. febr. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Márk te vagy az?
2018. febr. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Próbáld a gyári visszaállítást.

Csomó szabad helyed lesz és villámgyors lesz.

2018. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ajánld fel, hogy használják egy pár napig, akkor talán megenyhülnek, ha hajlandók rá. Amúgy nem csak Samsung van a világon.
2018. febr. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem csak samsung van csak az a kedvenc márkám telokba :)
2018. febr. 26. 21:32
 7/8 anonim ***** válasza:
59%

"nem csak samsung van csak az a kedvenc márkám telokba"


Ez pont elegendő ok, hogy ne kapj semmit.

2018. febr. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Miért nem a szüleiddel beszéled meg ,hogy miért nem kapsz uj telefont . Lehet azért nem kapsz mert ostoba vagy.

Ha ara várnak h tönkre menjen akk vedd ki az akksit és csapd be a mikróba pár másodperce és széotlvad az alaplap , de ha kell a sim meg az sd akk azokat is vedd ki

2018. febr. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!