Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Fordult már elő veled olyan,...

Fordult már elő veled olyan, hogy méregből szétverted a telefonod?

Figyelt kérdés

2018. márc. 2. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem.
2018. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Nem, mert nem vagyok psziches beteg.
2018. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Nem, nem vagyok hülye.
2018. márc. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
92%
Nem.
2018. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Igen.

Rendszeresen visszatérő mikrofon-kontakthiba miatt.

Ütésálló készülék volt, meg kellett dolgozni vele, nem adta könnyen magát (Siemens M35)

2018. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
75%
Konkréten szétverni nem vertem szét, csak telefonálás közben asszonypajtás annyira felbaszta az agyamat, hogy fogtam és elhajítottam a telefont a francba.
2018. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Pár telefont göldhöz bsztam már!
2018. márc. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

1x-2x előfordult, hogy odavágtam, de azok olyan telefonok voltak, hogy bírták is. :D

Ma már nem csinálnék ilyet, főleg mert az olcsó telefonok is egy havi fizetésbe kerülnek... akkor inkább ütöm a falat, de szerencsére ritkán vagyok annyira mérges.

A párom még a maroktelefonok meg kinyithatós telefonok korában szétroppantott néhányat az ifjúkori heves vitáink közepette. :D De sosem érdekelte, vett egy másikat és kész. Aztán szerencsére kinőttünk ebből, ma már semmiben nem tenne kárt, ő sem mérgesíti fel magát már semmin annyira, hogy bármit szét kelljen vernie.

1x-1x talán mindenkivel előfordul, hogy valamilyen "ártatlan" tárgyon áll bosszút dühében, de ha ez rendszeres, és 80-100ezres értékű telók az áldozatok, akkor ott már lehet, hogy szakember segítségét kéne kérni.

2018. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Volt rá példa.


Első telefonom egy Xperia X8 volt. Még akkor is használtam amikor másoknak már Galaxy S4 meg Xperia Z2 volt vagy iPhone 6. Időnként kikapcsolt, baromi lassú volt. Akkor telt be a pohár, mikor reggeli ébresztőnél rendszeresen lefagyott és nem ébresztett fel. Ébredés után párszor az ágy sarkához vertem és betört a kijelző üveglapja.


Volt egy Xperia T-m. Használtan, olcsón. Időnként földhöz vágtam mikor lefagyott teljesen alap dolgoknál mint a telefonálás, de nagy baja nem lett.


Illetve volt egy Lumia 530-asom. Na az borzalmasan szar telefon volt. az volt az első amit tényleg darabjaira törtem. A poén, hogy nem is a telefon volt az első számú célpont, hanem leginkább a világra haragudtam. Munkahelyi, magánéleti bajok, és épp így tört ki belőlem.


Most egy Oneplus 3T-m van. Volt már hogy bennem volt a földhöz vágom érzés, de az ára miatt nem teszem.

2018. márc. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
83%
3 éve 90 ezerért vettem, szóval eléggé drága mulatság lenne! Amúgy sem vagyok egy ideges típus, de ha valamikor valamilyen eset mégis kihozott a sodromból (főleg maga a telefon csinálta a fesztivált), bizony megesett, hogy a telómat tiszta erőből az ágyamra vágtam, ott legalább nem lesz (nagyobb) baja.
2018. márc. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!