Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefonra éri meg...

Milyen telefonra éri meg váltani iPhone6 (64gb) -ról?

Figyelt kérdés

Max. összeg, amit rászánnék kb. 170e Ft.

Huawei, iPhone, Samsung ami leginkább tetszik.

*2014 óta van meg az iPhone6, szóval lassúlt az idők folyamán.



2018. márc. 7. 23:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Amit itt felsoroltál, Mindegyik jó.

Huawei illetve Samsung is. IOS nekem nem kell

LG G6 is jó vagy V30

2018. márc. 8. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ha ennyi pénzt rá tudsz szánni, akkor én ajánlom neked az S8-at, már 170k alatt is bőven hozzá lehet jutni.


Én iOS/iPhone ellenes vagyok, de attól még elismerem őket, és nem vetem meg azokat, akik azt használnak.


Az S8-ról még annyit, hogy nekem 5 hónapja van meg, és príma. Egy-egy kisebb döccenés vagy mikrolagg azért előfordul, de hát a dologhoz hozzátartozik, hogy én úgy használom, hogy Chrome-ban meg van nyitva 30-40 oldal, mellette Samsung Net-en is legalább 20, és még ezek mellett több dokumentum, alkalmazás... Szóval ez azt jelzi, hogy RAM-ból azért annál a 4 gigánál lehetne több (és tegyük hozzá, hogy a nemrég megjelent S9-be is még mindig csak ennyi került). Persze ezt a problémát simán orvosolhatnám azzal, hogy lentebb veszem a kijelző felbontását, de nem zavar, úgyhogy jó így is. Még annyi, hogy néha-néha (eddig kb. összesen 4x-5x csinálta) váratlanul újraindul, feltételezem, hogy ez is az én RAM-gyilkos használatomból adódik, de ez azért nagyon idegesítő hiba, nem ezt várná az ember egy csúcsmobiltól :-(

Sokan panaszkodtak az ujjlenyomat-olvasó elhelyezéséről, de sejtésem szerint ezek mind olyan emberek voltak, akik tuti nem használták tovább egy hétnél a telefont, én bizton állítom, hogy nem hátrányos az elhelyezése, lazán megszoktam, csukott szemmel fel tudom oldani a telefont, anélkül, hogy hozzáérnék a kamerához :-)

2018. márc. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet találni már ennyiért is elvétve mate 10 pro-t, szerintem az a legjobb ár érték arányban.
2018. márc. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
25%

Szerintem iphone 7 plus-ot vegyél

De jó állapotú használtat mert az új az drágább 170 ezer ft-nál

2018. márc. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

olyan telefont vegyél amire van keret, meg amire neked igény van

huaweinek sztem szar kamerája van. és mielőtt valaki oltogatna használtam már a kameráját és az előlapi iszonyatosan homályosít. Samsungnak sztem szar az anyagkezelése bár a drágábbaknak egész jó a fizikai minősége. IPhone meg te is tudod h milyen mert azt használsz ami megéri neked abból is a 7/7+/8/8+/x mert ezekre még jó darabig jön frissítés míg a 6 6s se re már nem sokáig 6s még az ios 13 at fogja megkapni.

2018. márc. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
iphone egyértelmű, iphone 8,8P vagy x-t
2019. febr. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!