Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone tulajok! Valakivel...

IPhone tulajok! Valakivel fordult már elő ilyen? Ha igen, mit csináltatok?

Figyelt kérdés
Amikor a telefonomra (iPhone 6) letelepítettem az eggyel ezelőtti szoftvert (most a legújabb van rajta) teljesen meghülyült és ami a legnagyobb bajom, hogy azóta az App Store-ból nem tudok letölteni semmilyen alkalmazást és frissíteni sem tudom a meglévőket. Valakinek csinált már ilyet a telefonja? Valami tipp hogy mi lehet a baj?

2018. márc. 9. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolkodtunk, gondolkodtunk, és eszünkbe jutott az eredeti ID je a telónak. E nélkül még az FBI sem fogja rendbe hozni.
2018. márc. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
El sem jutok odáig hogy megadjam az ID-t mivel rámegyek arra hogy Letöltés és semmi nem jön utána, csak forog a kis kör a letöltés felirat helyén.
2018. márc. 9. 21:28
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem csinált ilyet. Végül a sima gyári visszaállítás(az adtok törlése nélküli) oldotta meg. iPhone SE
2018. márc. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!