Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az a problémám hogy a telefon...

Az a problémám hogy a telefon kiírta hogy LG és ezt kiírta egy ideig majd azt írta hogy firmware frissítés és ez elment 99%-ig. Majd nem válaszolt, kivettem az akkumulátort, kiírja hogy firmware update és azt írja ki hogy 0%. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem csinál semmit. Kiírja hogy firmware update és kiírja azt hogy 0% és nem megy tovább. Nem tudok egy factory resetet nyomni.

2018. márc. 12. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sikeresen megbrickelted a telefont. Mégis mennyit vártál, mikor 99%-on volt?


Mi a pontos típus? Nekem sikerült az LG saját szoftverével helyreállítani egy ilyen telót, bár utána kiderült, hogy hardver hibája is van.

2018. márc. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kb 15 percet vártam én a telefonra. De már kész csak az a baj hogy kiírja hogy lg és nem írja ki azt hogy android indítása.
2018. márc. 12. 16:33
 3/7 A kérdező kommentje:
A telefonom Lg Leon 4g.
2018. márc. 12. 20:04
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Töltsd le az LG Bridge programot (LG hivatalos oldaláról) Nekem azzal sikerült helyrehoznom egy LG Spirit telót, ami pontosan ezt csinálta. Csak az LG logo jött be rajta, semmi más és csak akkor tűnt el, ha kivettem az akksit.

Az LG Bridge programmal tettem rá egy friss rendszert és utána működött.

2018. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 válaszoló: Köszönöm! Letöltöttem egy oldalról.
2018. márc. 13. 14:44
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem tudtam megcsinálni! Csak is az LG logo tölt be mindig. :(
2018. márc. 13. 20:03
 7/7 A kérdező kommentje:
Sikerült! Nyomtam egy factory resetet.
2018. ápr. 1. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!