Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebben az esetben tudok egyedül...

Ebben az esetben tudok egyedül telefont venni?

Figyelt kérdés
Egy szolgáltatónál vagyunk anyukámmal, és szeretném meglepni egy telefonnal. Rendelném a telefont, de neki sima sim kártyája van, amit meg rendelnék abba nano sim kéne. Ehhez gondolom be kéne menni az üzletbe, de ahhoz lehet kérnének iratokat, mert ugye az ő nevén van az előfizetés, nem az enyémen. Ti hogy oldanátok meg?

2018. márc. 12. 22:31
 1/7 anonim válasza:
27%

Lehet kapni SIM kártyaadaptert párszáz Forintért, ami a nano sim-et mikro vagy normál méretűvé alakítja.


[link]

2018. márc. 12. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
64%

Ó, bocsi, benéztem.

Nézd meg, milyen sim kártyájá van, mert ha nem túl régi, akkor simán kitörhető a keretből. A Vodánál legalább is.

Körbe is lehet vágni. Ha netán nem sikerül, akkor majd anyukád bemegy maga a szolgáltatóhoz és kér másikat.

2018. márc. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1: A kérdezőnek pont nem erre van szüksége.

Az újabb SIM kártyák olyanok, hogy a normál méretűből ki lehet törni a kisebb méretűeket is. Amenniyben édesanyádnak ilyen van, probléma megoldva. Egyéb esetben két lehetőséged van. Az egyik, hogy a szolgáltató ad egy olyan méretű SIM kártyát, amilyet szeretnél. A régit elveszik, utána csak az új él. Ezt ingyen csinálják, de az előfizető személyesen kell, hogy intézze, vagy pedig írásos meghatalmazást kell adjon. A másik megoldás, hogy elviszed a SIM kártyát a sarki telefonoshoz és 500 forintért kivágja a nagy SIM kártyából a kicsit. De hát egyik megoldás sem túl ideális neked, mert hogy a meglepetés ereje eléggé elveszik.

Szerintem rendeld meg a telefont, aztán majd édesanyád jól meglepődik a telefonon is, meg azon is, hogy nem tudja használni a régi SIM kártyájával és majd ő elmegy és kicserélteti a SIM kártyáját.

2018. márc. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget!
2018. márc. 12. 23:03
 5/7 anonim ***** válasza:
37%
Honét akkarod rendelni telefont szolgáltatodtol ? Vagy sima müszaki boltbol mint media markt stb?
2018. márc. 13. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Honét akkarod rendelni telefont szolgáltatodtol ?"

Lényegtelen. A sim csere menetét nem befolyásolja.

2018. márc. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerintem is lényegtelen, de amúgy a Telenortól. Igazából megrendelni sem tudom ugyanis olyan rossz az oldal hogy ki se adja mennyiért tudnék venni, úgy hogy valszeg a megkepetésnek annyi.
2018. márc. 14. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!