Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ráz meg az áram elektron...

Miért ráz meg az áram elektronikus eszköz használata közben? SOS. Több lennt.

Figyelt kérdés

Kb nyár elején kezdődött,hogy mobiltelefonozás\számítógépezés közben ezeket a tüneteket tapasztalom:

-égő,szúró,viszkető,érzések testszerte

-bal oldali testrészek zsibbadása

-erős szívdobogás érzés,ájulás érzés

-Nehéz levegővétel,izületi fájdalmak

Az elején nem voltak erősek a tünetek,figyelmen kívül hagytam,reggelre elmúlt tünetmentesen.A tünetek az idő elteltével erősödtek,és nem tudom mihez kezdjek vele! Orvosnál voltunk már vele,de a tünetek csillapodásakor,és még hónapokkal ezelőtt amikor még rövidebb ideig,és enyhebbek voltak a tünetek.Nem találtak semmit,kórházba is voltunk,de nem csináltak semmilyen röntgent.Viszont néztek ekg-t,kóros eltérest nem találtak.A tünetek csak számítogep vagy mobiltelefon használata közben jelentkeznek.Bár nagyon erősek,de egy idő mulva elmúlnak,lehet hogy nem reggelre mert még fáj valamim,de az is elmulik tünetmentesen egy-két nap,és semmi.Ha viszont újra használom,újra kezdődik ez a körforgás.Sportolok,és aközben nem jelentkeznek ezek a tünetek,bírom a futást meg az edzést,de ha a tünetek közben kezdenék el futni,úgy érzem ha tovább futnék megfulladnék,nem kapok levegőt é

Esetleg mit tudtok tanácsolni,bármi hasznos jól jönne,és megnyugtatna,ki leuet ezt vizsgáltatni?

Köszönöm a válaszokat.

14\L


2018. márc. 13. 17:30
 1/2 A kérdező kommentje:
Elektromos eszköz használata közben**
2018. márc. 13. 17:43
 2/2 Szirty ***** válasza:
Szerintem téged még soha nem rázott meg az áram!
2018. márc. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!