Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A másolat telefontokok lehet...

A másolat telefontokok lehet nem is másolatok hanem eredetiek?

Figyelt kérdés
Most kicsit el gondolkodtam a telefon tokokkal kapcsolatban anno néztem a telefonomhoz egy verus verge tokot igaz konkrétan a vrs desingnél nem találtam, az enyémhez valót viszont a másolatban igen,de már kezdek azon gondolkodni a másolat sem másolat hanem eredeti mert tök ugyan olyan kis eltérésekkel pl logó vagy a belső tokon lévő írások.Úgy működik,hogy van egy telefon tok és meg veszi xy cég a licencet és saját logó alatt drágábban árulhatja?Mert most pl én vettem egy forcell carbon tokot de több név alatt is láttam ugyan ezt a tokot msá más áron,pl egy videón ugyan ezt a tokot más csomagolásban Brushed Carbon Fiber név alatt.A wishet nézegetve is ugyan ezeket megtaláltam pl fillérekért.

2018. márc. 14. 00:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy a gyártó készítik a tokokat logóval vagy anélkül, vagy megadott paraméterek alapján kiadja alvállalkozóknak a gyártást. A logó-s mindig drágább, a márkanevet is fizetjük ilyenkor.


Vannak másolatok is, általában kisebb eltéréseket tartalmaznak, nehogy feljelentsék őket.


Wish-en rendeltem én is tokot 800 ft.-ért, a mai napig nincs vele gondom, pontosan passzolt a jelenlegi Lg k10-es telefonomhoz.


A különböző csomagolás ugyanannál a terméknél azért van, mert sok beszerző nagy tételben rendeli meg, amit itt csomagolnak. A beszerző (és a bolt)dönti el, milyen csomagolást használnak, az hogy nézzen ki.

2018. márc. 14. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De már ezt kérdezted.

Én szerelőként nem egyszer jártam olyan helyen, ahol ömlesztett terméket csomagolnak át. Olyan néven és csomagolásba amit csak akarsz.

És olyat gyártanak neked amilyet akarsz.

2018. márc. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

ma 08:49


Akkor gondolom ez külföldön is így megy,mert külföldi videókat szoktam nézni és már vagy 3 videóban láttam ugyan azt a tokot amit most én vettem csak ugye 3 féle néven/csomagolásban.Akkor ha úgy nézem meg vehetem a bóvlinak hittet is nyugodtan.

2018. márc. 14. 10:41
 4/5 A kérdező kommentje:

ma 04:16


Én is gondolkodtam wishes rendelésen csak volt aki azt mondta ne tegyem tele van szarral.

2018. márc. 14. 10:41
 5/5 anonim ***** válasza:

:-)


A wish gyakorlatilag gyüjtőhely, amin mindent, mindenféle minőségben meg lehet találni. Az a lényeg, hogy a vásárlói véleményeket kell figyelembe venni. Sokan esnek abba a hibába, hogy az ingyenesnek feltüntetett árukat választják, de az értékelések viszont bőven 90 % alatti elégedettséget mutat.... ott biztos hogy lesz gond. Amikor 90 feletti, (legtöbbször 93-97 közötti), ott az árú biztos hogy megérkezik, megfelelő minőségben (Kis billentyűzettől kezdve egéren át okosórákkal bezárólag sok mindent rendeltem már).

Ha okosan körbenéznek, és nem restek utánaolvasni az értékeléseknek, akkor nem lesz gond. De ugyanez van más oldalakon is...... Ott is meg kell nézni, milyen véleményeket írnak.

2018. márc. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!