Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálják ezt a Google...

Miért csinálják ezt a Google alkalmazások?

Figyelt kérdés

A mai nappal valahogy meghalt a telefonomon minden Google által fejlesztett app, van amelyik betölt, de nem működik rendesen, van amelyik be sem tölt, és van ami egyszerűen csak kidob... mivel ezek internet alapúak, megnéztem és a hálózattal nincs baj mert a facebook meg ilyenek működnek, próbáltam itthoni wifiről, mobilnetről, egy haverom megosztott mobilnetéről, de ugyanaz van minddel... a Chrome kidob, a Youtube nem tölt be, ahogy a Playáruház sem, a Drive és a Térkép kidob, a Gmail meg működik, csak nem tudok emaileket fogadni, se küldeni, mert várólistára teszi azokat. Számítógépről meg rendesen működik minden... a telefonom kb másfél éves, eddig semmi baja nem volt. Próbáltam újraindítani is, de az sem használ. Valaki valami ötlet hogy mitől van ez, és hogy hogyan állna helyre a dolog?

A válaszokat előre is köszi! :)



2018. márc. 14. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Jelentkezz ki a keszuleken a google fiokodbol, majd vissza, hatha sikerul ujra belepni.
2018. márc. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Kijelentkezni sem sikerül, már a fiókot is próbáltam törölni, de nem reagál rá.
2018. márc. 15. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!