Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone, Ipad váltás?

Iphone, Ipad váltás?

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy egy jó ideje használtam ipad air 2-őt, és Iphone SE-t, most mindkettőt eladtam elég jó pénzért. Az ipad-et már lassúnak éreztem, hiába már lassan 4 éves modell, az SE-nek pedig nagyon kicsi volt a kijelzője. Mindenképpen maradni akarok az Applenél, a következő felállások jönnek képbe nálam:

- Ipad pro 10,5 64 gb ,Iphone 7 128gb

- ipad 2017 128 gb, Iphone 7 plus 32gb

- Ipad 2017 128 gb, Iphone 8 64 gb

Nos Ipad prot és iphone 8at biztos nem vennék együtt, az azért már sok lenne, vagy az ipadből veszek gyengébbet, vagy az Iphoneból.

Itt igazából az a kérdés hogy az Ipad pro és a sima Ipad között nagyobb különbség van mint az Iphone 7 és 8/7 plus között? Mert ahogy néztem csak a vezeték nélküli töltésben változott, és kicsivel erősebb proci. A 7 plus már másabb, az nagyobb telefon, jobb kamera, 3 gb ram, azon jobban gondolkozok.

Szerintetek melyik variáns éri meg jobban?

Köszönöm a válaszokat!



2018. márc. 15. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:

iPhone 7 plus-ban még azt hiszem nincs 3 GB ram.


egyébként ennyi információból nehéz eldönteni, kellene tudni, mire használod őket.


én például maximum akkor vennék iPad-et újra, ha azt teljes értékű hordozható gépként használnám (Akár egy 4G képeset is vennék), és ugye akkor javarészt ezt használnám nap közben is, az iPhone meg csak egy ilyen másodlagos eszköz lenne. A pro előnyei is felhasználófüggőek, egy grafikus munkához biztosan sokkal jobb.


Viszont ha az iPad csak arra lenne, hogy otthon azt használjam, akkor inkább vennék egy 7 plus-t. (illetve az volt is nekem ez előtt). Nem tudom, hogy a sima 7-nek mennyit bír az akksija, de a plus-t én simán használtam másfél napig erőteljesen. Viszont a 32 GB szerintem kevés lenne számomra, szóval ha ezt még esetleg meg lehetne változtatni, inkább nagyobbat vennék.


i8-at én sem eröltetném, sajnos nem igazán tud annyival többet, mint amennyivel drágább, pláne ugye megint az üzemidő rovására egy 7 plus-hoz képest.

2018. márc. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát napközben ugye a telefonomat használom, viszonylag sokat nyomkodom, netezek, messenger, ilyesmi, szóval átlag felhasználás. Szeretek fotózni is, ezért gondoltam a 7 plusra, és a nagyobb akksija miatt is, és igen, ebbe 3 gb ram van :))

Viszont ha otthon vagyok akkor szinte csak ipadet használom, filmezés, youtube, böngészni is jobb egy nagyobb kijelzőn. Viszont a proban nagyon tettszik a kijelzője, és a pencil is, biztos jó lehet rajta rajzolni :))

Szóval még nem igazán tudok dönteni.

2018. márc. 15. 17:01
 3/4 anonim ***** válasza:
igazából akkor azt kellene eldöntened, hogy ér-e annyit a pro, hogy te alkalmanként használd a pencil adta lehetőségeket azzal szemben, hogy lenne egy nagyobb üzemidejű telefonod.
2018. márc. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én iPhone 7 és iPad 2017 et használtam. Nos, az iPhone 8 illetve 8 plust azért választanám mert képes 4k 60fps videót felvenni, ami hatalmas előre lépés legalábbis számomra. Én a sima 8-at választanám, mert fontos a kezelhető méret. A többire ott lenne a sima iPad , aki kellőképpen erős.
2018. márc. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!