Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy szabadíthatok fel tárhely...

Mátyás Szücs kérdése:

Hogy szabadíthatok fel tárhelyet az iPhone-omon?

Figyelt kérdés
Nemrég kaptam egy klón iPhone-t. Ngyon meg szerettem, az az egy problémám vele, hogy nagyon kevés a tárhelye. Mindössze 92.23 MB. Nekem nem kell sok alkalmazás csak egy Instagram meg egy BBM. Próbáltuk már az ITunes-szal de nem sikerült beregisztrálni a szerverükre. A telefonon meg van minden iPhone alkalmazás amiknek a fele fölösleges ( gondolok itt az Apple Wath-ra a Walet-re a Find iPhone-ra stb. ) amiket persze nem tudok le törölni, már az is nagy segítség lenne ha megtudnám hogy kell letörölni. A válaszokat előre is köszönöm!

2018. márc. 16. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Klón ájfónnál az is csoda, ha egyáltalán bekapcsol......

Azsem biztos, sőt valószínű, hogy nem ios van rajta, hanem valami buherált android, vagy valami nóném szar...

Ezekre még root sincs vagy semmi amivel ezt meg lehet oldani...

2018. márc. 17. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dömök Martin válasza:
Vegyél bele egy sd kártyát és arra rudsz töltögetni ezt azt
2018. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!