Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tudok venni egy játékban...

Nem tudok venni egy játékban dolgokat. FT ért! Én a magyar telekom számlázási módot választottam, de nem tud elküldeni egy sms t. Segítsen valaki?

Figyelt kérdés

2018. márc. 17. 00:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs pénz a kártyádon, vagy az emelt díjas sms-ek küldésének lehetősége a szolgáltatónál le lett tiltva.


Ezek megakadályozzák az sms küldését.....

2018. márc. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ki, vagy mi nem tud sms-t küldeni?

Te nem kapsz üzenetet, vagy a telefonodról nem megy el az üzent?

2018. márc. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Univerzális egyenleg kell a Play fizetésehéz és ha előfizus vagy, ellenőrizd, hogy vásárolhatsz-e a terhére. Minek kell az sms?
2018. márc. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hali

Ha még érdekel valakit. A fentiek is jók!

Én alapból paranoijás vagyok a virusokra malvetekre trojánokra, beálításoknál ki tiltottam , mindig kérdeznie kell, van hogy anyira ki lehet tiltani, h azonnal elutasítja a vásárlást.

A google playban vagy a beálításokban!

Ui: androidos gépek esetében!

2018. márc. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!