Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ki tudja mi a baja? A telefono...

Ki tudja mi a baja? A telefonom zabálja a tárhelyet és nem tudom mi a baja.

Figyelt kérdés

Állandóan problémája van az eszközmemóriával. Mindig azt írja, hogy megtelt, pedig alig van valami a telefonomon és már nem tudok mit törölni róla, mert minden a telefon működéséhez kell.

A belső tárhelyemen több mint 11GB szabad tárhely van. De nem tudok / nem tudom hogyan kell oda menteni.

Valaki tudna esetleg segíteni nekem? Valami ötlet, hogy mi lehet a baja?

A vírus írtás és az újratelepítés is megvolt már.



2018. márc. 17. 20:19
 1/1 anonim ***** válasza:

Elsőre nézd meg a beállításokon belül, hogy melyek azok az appok, amelyek lefoglalják a memóriát. azokat elsőre tiltsd le ( A rendszer-appokat nem piszkálni, mert kifagyhat a telefonod, és csak az alapra állítás segíthet).


A telefon tipusa, android verziója jól jönne, mert vannak olyan telefonok, amelyekben nem lehet külső tárhelyre helyezni az alkalmazásokat ( alcatel előszeretettel tíltja le a készülékeiben ezt a funkciót). A belső tárhelyeddel elméletileg nem kellene ilyen gondnak lennie.


Amennyiben vibert vagy Skype-t használsz, azok nagyon le tudják lassítani a telefonokat. Sok erőforrást használnak a háttérben. A facebook, instagram és egyéb közösségi appok is folyamatosan futhatnak a háttérben, amelyek eszik a memóriát....


Egy gyári visszaállítást csinálj,majd a gyárilag feltett appok közül, amelyek nem kellenek, még a frissítések telepítése előtt letiltod. A feltelepített alkalmazásoknál lehetőséged van az engedélyeket ki és bekapcsolni, azok finomhangolásával sok akkuidőt, és erőforrást meg lehet spórolni. Amennyiben nem vagy jártas ilyenben, érdemes hozzáértő segítségét kérned, hogy még véletlenül se tílts le olyat, ami a készülék futásához kell


Bár elméletben a rendszerfájlok ilyen ellen védve vannak, de már láttam kikapcsolt sms szolgáltatást és telefon funkciót: hozzám hozta az ismerősöm, hogy rossz a telefonja, mert nem tud telefonálni, és sms-t küldeni sem, garancia nincs rá, a szervízben azt mondták neki, hogy egy alaplapcsere segíthet csak a telefonon....( én olcsóbb voltam, 0 Ft.)

2018. márc. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!