Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy s9, mennyire...

Samsung galaxy s9, mennyire vagytok vele megelégedve?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem meg a telefont nem s9+, mert nem akartam nagy telefont...de kezdem bánni...Nem vagyok megelégedve a fényképekkel amit készít, főleg az első kamerával...a képeket sem lehet szerkeszteni, pl a hátteret homályosítani vagy az arcot stb...

Vagy csak én nem találtam meg ezt a funkciót?

Ti mennyire vagytok megelégedve a telefonnal?



#csalódás #képszerkesztő #Samsung Galaxy S9 #jobban utána kellett volna néznem a telefonnak
2018. márc. 18. 12:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk elfogadnám az s9-et nem mondom.


Nekem egy s7-es van.


Pár dolgot mondjuk nem értek.


s7= 4 gb ram, s8 is, és s9 is??


Kijelző= s7-es quad hd, s8 is, és s9 is??


Jó mondjuk a design az jobb az s8-nak mint az s7-nek, nincsenek rajta gombok, tiszta iphone X, de akkor az s9 miért ugyanaz mint az s8?


Mondom jó telefon, de rakhattak volna az s9-be mondjuk 8 GB ram-ot, 4k kijelző, 128 GB rom vagy 256 GB rom, stb.

2018. márc. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Emberek

legalább néznétek meg valami tesztet

egy telefonnak minek 8 gb ram?

100 appot akarsz frissités nélkül egyszerre futtatni?

a kijelzője meg még mindig a legjobb a mobilpiacon

a képeket is lehet szerkeszteni nem tudom miről beszélsz

tuti valami troll vagy

2018. márc. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És hogyan lehet a képet szerkeszteni??
2018. márc. 19. 16:45
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan úgy,mint az S8+ -nál.Fényképezel és egyből felajánlja a szerkesztést.

Lényeg,hogy a legjobb kamerája van a piacon és mindent lehet vele csinálni és ezt a legjobban is tudja.Szóval te nem értesz hozzá!

2018. márc. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De nincs benne fényes arc, vagy szemnagyítási funkció :D
2018. márc. 19. 21:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Az én S9 plus-om magától homályosítja a hátteret fotózásnál igaz csak a hátlapi kamerát használom,4gb ram helyett 6gb ram van benne,van gyári fénykép szerkesztő benne de ha kevés lenne tölts le másik ingyenes programot.
2018. okt. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szonata ***** válasza:
0%
A pénz nem párosul az ésszel. :-)
2018. okt. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%

Mi a f@$z. XD... Nem nagyon értesz hozzá.🤣🤣🤣 a hátteret a portré mód alapból homályosítsa. Ja.. és az S7 az S6 láncfelvarrása. Az S9 pedig az S8-é. Ennyi. 2 évente durrannak az új dolgok.

Így van ez az Apple-nél is. Xs az X láncfelvarrása.

2018. nov. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!