Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes most Huawei P10 Plust...

Érdemes most Huawei P10 Plust venni, vagy inkább már várjam meg a P20-at?

Figyelt kérdés

Ahogy nézem óriási árkülönbség nem lesz köztük. Ugyanakkor ha kijön az új, lehet hogy a régebbi modell ára lejjebb megy. Már ahol lehet majd még kapni, mert sok helyen már most kifutó modell.

Sokkal többet tud a P20 az iPhone X stílusú kijelzőn kívül?


2018. márc. 18. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én megvárnám, amíg kijön a P20 aztán megvenném a P10-et a jelenlegi ár töredékéért.
2018. márc. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Töredékéért azért nem hiszem. Nem valószínű hogy 10.000Ft-ért fogják dobálni. :) De lejjebb mehet az ára 10-20%-kal.
2018. márc. 18. 16:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy egy Mate 10 lite, én azt nézegettem.
2018. márc. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Megnéztem ezt a Mate 10 Lite-ot. Olcsóbb, de kamerában azért elmarad, RAM is kevesebb.

Nem beszélve arról, hogy pár mm-rel nagyobb. Nagyon határeset. Úgy kéne beleröltetni az autó gyári tartójába. A P10 Plus méretileg ami még úgy ahogy elfér.

2018. márc. 18. 17:47
 5/5 A kérdező kommentje:
Megvettem a P20-at.
2018. ápr. 16. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!