Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefon...

Szerintetek melyik telefon néz ki a legjobban?

Figyelt kérdés
Nekem a Honor V10 (Black) és a iPhone SE (Gold), bár magát az ájfónt nem szeretem.

2018. márc. 19. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem az Oukitel K3 kék szinben ezektől sokall szebb.
2018. márc. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

legjobban:


Lehet azt mondanám hogy Iphone 8 és Iphone X.


De ezek közül Iphone SE.

2018. márc. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
HTC M7, Galaxy Note 7, Honor 8, Mi Mix 2.
2018. márc. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%
Ja igen, Samsung Note 8.
2018. márc. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. szürkében tetszik az iPhone SE. Az könnyebben eldönthető, hogy melyik a legfeltűnőbb, vagy legkülönlegesebb külsejű. Egy piros vagy arany iPhone pl. elismerem, hogy feltűnő, de nekem nem kellene. Az arany szín egy telefonon giccses. A Honor V10 nekem is tetszik, szebb mint az iPhone X a felső kameraszigettel. Bár azok a telefonok még jobban tetszenek, amiken hátul nincs kamerapúp. Igaz hogy általában az ember tokban használja, de akkor meg a telefon szépségéről is kevesebb értelme van beszélni.
2018. márc. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még mindig az iPhone4/4s design a legszebb. Nincs már meg, de sajnáltam, amikor használhatalanná vált (kicsit lassú is volt, na és pl. a handoff nem működött rajta).
2018. márc. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!