Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miert nem tud csatlakozni a...

Miert nem tud csatlakozni a nyilvanos wifihez a telefonom?

Figyelt kérdés

Azt irja ki, hogy nem biztonsagos, a tamadok ellophatjak a telefon adatait, stb stb, ez rendben van, de hol tudom atallitani arra hogy csatlakozzon es hagyjon a felesleges figyrlmezteteseivel? Egyebkent egy Samsung Galaxy S6rol lenne szo, ha ez segit valamennyit.

Amugy ha nem lett volna esetleg egyertelmu,nem tud kapcsolodni sem a gyorsettermek, brvasarlokozpontok, boltok, ilyenek wifijere, az itthonival nincs baj.

Koszonom a segitseget :)



2018. márc. 19. 20:26
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem s7-es van, ilyet soha csinált nekem.


Ötlet:


Nem azzal van a baj hogy simán csak csatlakozol a wifi gombbal ha pl. étterembe vagy, vagy plázában.


Elmondom miért.


Ha ilyen helyen vagy, akkor böngészőn keresztül is be kell lépni, valahol regisztrálni kell, szal nem elég csak csatlakozni és kész.


Az otthoni wifi az más, csatlakozol és kész.

2018. márc. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt,de ezt tudom. Amikor felmegyek a bongeszore(Chrome) akkor irja ki hogy a kapcsolat nem biztonsagos, es nem enged csatlakozni
2018. márc. 19. 20:52
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs valami gagyi virus irtó rajta?
2018. márc. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Clean Master van rajta csak... Masrol nem tudok :/
2018. márc. 20. 15:02
 5/8 Alex Fly ***** válasza:
És minek van rajta az a Clean Master? Lehet, hogy az a szar cseszi el a kapcsolódást...
2018. márc. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Le tudom vele torolni a felesleges fajlokat a telefonomrol, amiket az alkalmazasok hasznalnak fel,igy nem olyan lassu a telefonom. De ez nem virusirzo, csak van rajta egy olyan program is ami kiszuri a virusokat, attol meg letoltheted a virusos alkalmazast, csak ott lesz neked hogy ez bizony virusos. Nem hiszem hogy ez lenne a gond
2018. márc. 24. 13:05
 7/8 Alex Fly ***** válasza:

Ha tárhelyet akarsz felszabadítani, akkor a gyári lehetőségek mellett az egyetlen valóban hasznos és ajánlható alkalmazás a SD Maid. A CM többi funkciója parasztvakítás, felesleges vagy káros. Éppen attól lesz lassabb a készüléked, hogy ez a vacak állandóan a memóriában héderezik és fut a háttérben...

De te tudod.

2018. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolso, lehet igazad van, en nagyon nem ertek a telefonomhoz, szoval meggyoztel, valtok. De ettol meg sajnos nem fog tudni csatlakozni :(
2018. ápr. 2. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!