Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem kapcsol be a Samsung...

Nem kapcsol be a Samsung telefonom. (? )

Figyelt kérdés
Samsung Galaxy j5 telefonomon meg akartam csinálni a gyári adatok visszaállítását de azóta amikor újra kellett volna indulnia megallt a bekapcsololasnal a Samsung feliratnál és folyamatosan csak rezeg, nem kapcsol be. Mitől lehet ez? Már kivettem az akksit is, visszatettem ugyan azt csinalta, már azt is megvartam hogy lemerjulnon és feltöltés után is ugyan ez, egyszerűen nem kapcsol be. Hogyan lehetne megcsinálni? Esetleg a javítása szervizben mennyibe kerülne??
2018. márc. 20. 17:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha garis akkor visszaviszed, egyébként meg kérsz árajánlatot a javítására.
2018. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bekapcsolásnál egyszerre nyomod a halkítás bekapcsolás kezdőképernyő gombot (hosszan) és a hangosító halkító gombbal kiválasztod a factory restet és ha ez sem használ akkor szervíz
2018. ápr. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!