Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A jelenlegi hűségidő alatt le...

A jelenlegi hűségidő alatt le lehet cserélni a telefont egy újabbra?

Figyelt kérdés

Telekomos vagyok

Van egy Samsung Galaxy S8-am amit már lassan egy éve fizetek havonta. A hűségidő még nem jart le, de én szeretném kicserélni a telefont az S9-re

Azt szeretném tudni, hogy lehet e olyat csinálni, hogy visszaadom ezt a telefont a Telekom-nak, megkapom az S9-et, levonják az S9-ből az eddig kifizetett hűségidőt és ugyanúgy változatlanul fizetem tovább havonta azt az x összeget mint ahogy eddig. Lehet ilyet? Vagy valami hasonló megoldás van?



2018. márc. 21. 10:35
 1/5 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem lehet.

Max kötbérrel kifizeted az előzőt és megveszed az újat, de kérdezd meg a szolgáltatót. A hűségidő azt jelenti, hogy fizeted míg le nem jár.

2018. márc. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csak nem hiszed hogy a Telekom megveszi tőled a használt telefont?

Úgy mint előttem irja, mig tart a szerződés addig fizetned kell, vagy kötbért fizetsz .

2018. márc. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha lehet,ha nem egyszerűen nem éri váltani S8-ról S9-re.A kamerán kívül nem sok változást hozott az S9.Ettől független szerintem (is) a legjobb mobil jelenleg a piacon.
2018. márc. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze, kifizeted egyösszegben a telefont,és kifizeted az előfizetést kötbérrel együtt.
2018. márc. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kp.re bármikor vehetsz másikat.
2018. márc. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!