Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Csak az árakban van különbség...

Csak az árakban van különbség vagy a minőségben is?

Figyelt kérdés
Most nézegettem telefonhoz alkatrészt pl lcd kijelzőt most példaként samsung s4 a telefon ahogy el néztem jó állapotban max 35EFt ot ér szarban meg olcsóbban is lehet na most ha fel szeretném újjítanmi akkor itthon mondjuk lcd amit találtam 34EFt de jobbik esetben is kb min 20EFt az ebayn nézegetve meg 8000Ft től kezdődnek.Most akkor a vám meg ilyesmit számolnak rá itthon?

2018. márc. 22. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt már megválaszoltuk egy másik kérdésedben.
2018. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2018. márc. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Itthon bőven rajta van a kereskedők profitja is, emiatt ilyenek dupla annyiba kerülnek. Még azt is nézni kell, hogy eredeti AMOLED-es e a képernyő, vagy olcsóbb de egész türhető IPS csak.


Pl. múltkor nem akartam vacakolni notim képernyő cseréjével, de miután utángyártott beszerelésére kaptam itthon 35 ezres ajánlatot, vettem eredetit 15 ezerért (LG), és én szereltem be.

2018. márc. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!