Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes a telefonba 32 gb-os...

Érdemes a telefonba 32 gb-os memóriakártyát venni?

Figyelt kérdés
Nem kevés a 32 gb ? 64 gb-osra jelenleg nincs pénzem, így gondoltam a 32 gb-osra.
2018. márc. 22. 23:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne érdemes? Ha csak akkorára van pénzed, de kéne még memória, akkor pont azt érdemes venni.
2018. márc. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Fantom83 ***** válasza:
28%

Nekem a 8GB sincs kihasználva...

Ha zenét is akarsz hallgatni,szerintem a 16GB-os is untig elég lenne... (személyes adatokat,képeket,videókat véletlenül se tárolj mobil eszközön...)

2018. márc. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint a 16Gb kevés lenne, de a 32Gb nincs tele (még).

De ez egyénenként változó...

Én kimentem az alkalmazásokat is és zenék/egy-két rövid videó van a memkarin. Meg néhány meme...

2018. márc. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Wadmalac ***** válasza:

Attól függ, mit tartasz rajta.

Én gyakran ülök össze haverokkal filmet néni úgy, hogy a telón viszem a filmet és TV-re dugjuk HDMI-n.

Azért pár fullHD film eszi ám a tárhelyet.

Meg én minden zenét flac-ban teszek fel, mert az AKG fülesen már nagyon hallani az mp3 torzítását, hát éppenséggel a flac sem túl helyspórolós.

Csak SD-re fotózok, videózok, mert ha esetleg bexarik a teló, ez megmarad.

Így aztán nekem a 64 belső tárhely mellé a 64-es SD éppen hogy elég.

2018. márc. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!