Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek mitől lehet az,...

Szerintetek mitől lehet az, hogy play áruház frissíti az alkalmazásaimat és utána el is indulnak? (alább)

Figyelt kérdés
Lefrissíti az alkalmazásokat telepíti és utána egyből meg is nyitja, nem érdekli, hogy éppen videót nézet a yt-on vagy, hogy olvasok valamit..Néztem a play áruház beállításait, a telefon beállításait, hogy hol lehetne ezt kikapcsolni, de nem találtam róla semmit. Szóval frissít-telepít és megnyitja az alkalmazást. Hol lehetne ezt kikapcsolni vagy megakadályozni, mert baromi idegesítő!

2018. márc. 23. 12:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Melyik alkalmazás/alkalmazások?


Vannak olyanok, amelyek folyamatosan futnak a háttérben. Ezek leállnak frissítéskor, felülíródnak, és a rendszer újra elindítja őket. Egyes appok rendesen megnyílnak az első elinduláskor, utána már tudnak a háttérben is működni. Ez programjuk megírásából adódó probléma, nem a telefon hibája.

Skype-ra és hasonszőrű barátaira gyanakszom, azok csináltak ilyet régen (már régóta nem használom).


Az automatikus frissítést kikapcsolhatod az értesítésekkel együtt. Idönként ránézel a play áruházra és az újdonságokat frissíted kézzel. Ekkor biztos, hogy nem zavar meg semmiben.


Leírás a letiltáshoz:


[link]

2018. márc. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ami frissül az indul el, legyen akármi. Ez a 2-vel ezelőtti android frissítés óta van. Engem nem érdekel, ha fut a háttérben vagy valami, engem az az zavar, hogy elindul. Megnyitja, ez zavar a legjobban!
2018. márc. 23. 17:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor egy alapra állítást javaslok (adatokat, képeket, telefonszámokat menteni).
2018. márc. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most azt csináltam, hogy kikapcsoltam az aut. frissítést + letöröltem a play áruházt meg vissza, hát ha bebugolt vagy valami. Ha ezek után sem jó, akkor megpróbálom újratenni.
2018. márc. 24. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!