Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik hogy a Samsung Galaxy...

GigiDiAugustino kérdése:

Létezik hogy a Samsung Galaxy S8-nak műanyag hátlapja legyen?

Figyelt kérdés
Tavaly vettem újonnan egy Gsm boltból és amikor szembesültem ezzel majdnem dobtam egy hátast. Amugy nagyon észrevehetetlen hogy műanyag meg a telefon se hiszem hogy kamu mert minden egy az egybe stimmel hardverileg szoftverileg és még Imei szám alapján is megtalálható. Szóval nagyon fura nem ertem hogy lehet műanyag.
2018. márc. 23. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Az S8-nak az előlapja és a hátlapja is Gorilla glas 5 szóval nem műanyag.
2018. márc. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SylwerStone ***** válasza:
Üveg a hátlapja. Te akkor valami kamut fogtál ki.
2018. márc. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan nem S8 van (hanem A3 2017), ami szintén üveg hátlapos, viszont a közepe táján "műanyagosan" kopog...biztos ott van egy kis hézag a hátlag a "belsőség" között. Lehet hogy te is valami hasonlót vehettél észre. Az S8-nál könnyen lehetséges ez a műanyagos érzet, hiszen egészen nagy felületen a vezetéknélküli töltő terül el, aminek ugye műanyagból kell lennie.
2018. márc. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!