Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom le van zárolva és...

A telefonom le van zárolva és nem tudom feloldani, mit tegyek SOS?

Figyelt kérdés
Samsung GT-E2120B a telefon pontos neve, beletettem egy SIM kártyát, aminek a kódját jól beírtam, de aztán jön egy olyan felirat hogy "Telefon Zárolva" és kér egy jelszót, amire ha agyonütnek sem emlékszem. Milyen megoldások vannak erre? SOS

2018. márc. 23. 19:08
 1/6 ThodEE GoD ***** válasza:
100%
hard reset
2018. márc. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Találtad?
2018. márc. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Alain Delon ***** válasza:
100%
#nemlopott?
2018. márc. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvan a régi sim ami benne volt, tedd vissza és kapcsold ki a sim zárat.
2018. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na,az a harci helyzet hogy, nincs meg a régi SIM amivel vettem, a T-Mobilnál vettem nem független, csak 1 SIM van ami T-mobile-os azzal meg az a probléma ami miatt a kérdést feltettem. Hard Reset.... van egy visszaállítás opció a beállítások között de akárhányszor megcsináltam nem múlik a probléma. Egyéb ötlet? Vagy az lesz a legjobb ha beviszem a T-mobile-hoz?
2018. márc. 25. 21:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Természetesen nem talált és nem lopott, még a doboza meg minden megvan és itt van nálam, csak hogy a Samsung csütörtököt mondott kell egy telefon helyette.
2018. márc. 25. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!