Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik szolgáltatónál a...

Melyik szolgáltatónál a legolcsóbb a mobilinternet főleg közösségi-média használathoz?

Figyelt kérdés

Jelenleg Telekomos feltöltőkártyás vagyok, a 200 megás Maraton csomagot néztem ki, több mint 533 forintnyi egyszeri díjért, ez az adatkeret "soha" nem jár le. Egyelőre nem tudnám megbecsülni a leendő adatforgalmazásomat, így bevezetésnek ezt használnám és nem a 444 forint havidíjú, egy naptári hónapon belül felhasználandó 200 megásat, tekintettel arra, hogy régebbi GSM telefonon használnám, nem okostelefonon.


Főleg útközbeni kapcsolattartásra használnám Facebook messengerrel, illetve letisztult, vagy mobilos weboldalakhoz.


A többi szolgáltatónál ilyen igényhez kedvezőbben létezik valamilyen csomag?


Régebben hallottam ingyen közösségi-média használatról, létezik ez még, illetve milyen feltételekkel?



2018. márc. 25. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Telenor klikk 1 GB
2018. márc. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is telenor-os vagyok, nekem is 1 GB-os csomag van.


Gyakorlatilag ha akarom akkor 4-5 nap és annyi az 1 GB-nak.


Komolyan mondom nem értem ennek mi értelme, már rég korlátlan csomagoknak kellene lennie, persze valami jó árban.


Kb. ahhoz tudnám hasonlítani mintha az ember elmenne autót venni és 1 vagy 2 kereket adnának hozzá.


Kösz szépen.

2018. márc. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vodafone egyik kártyás csomagjában minden 3e feltöltéshez ingyen ad 500 Mb netet. Másik feltöltőkártyás csomagba pedig kb 1200 ft 1Gb net
2018. márc. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Telekomnál is van, illetve volt, hónap elején szűnt meg. Akinek van, mint nekem is, még tudom használni, de már nem lehet igényelni.

Az email ingyen, a böngésző használat ingyen (Képi és szöveges tartalmakra. Hangra videóra nem).

A 200-as maratonnal kitörölheted, az nem erre való.

2018. márc. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem okostelefonon hogyan akarsz Facebook messengerezni? Csak mert a mobilos facebook weboldalból kivették a chat funkciót, az asztali változatát meg nem hiszem hogy be tudná tölteni a telefonod.
2018. márc. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!