Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Melyik szolgáltatónál a legolcsóbb a mobilinternet főleg közösségi-média használathoz?

Jelenleg Telekomos feltöltőkártyás vagyok, a 200 megás Maraton csomagot néztem ki, több mint 533 forintnyi egyszeri díjért, ez az adatkeret "soha" nem jár le. Egyelőre nem tudnám megbecsülni a leendő adatforgalmazásomat, így bevezetésnek ezt használnám és nem a 444 forint havidíjú, egy naptári hónapon belül felhasználandó 200 megásat, tekintettel arra, hogy régebbi GSM telefonon használnám, nem okostelefonon.

Főleg útközbeni kapcsolattartásra használnám Facebook messengerrel, illetve letisztult, vagy mobilos weboldalakhoz.

A többi szolgáltatónál ilyen igényhez kedvezőbben létezik valamilyen csomag?

Régebben hallottam ingyen közösségi-média használatról, létezik ez még, illetve milyen feltételekkel?

márc. 25. 12:04  Privát üzenet  

A válaszok
Telenor klikk 1 GB

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont márc. 25. 12:35 Privát üzenet

Én is telenor-os vagyok, nekem is 1 GB-os csomag van.

Gyakorlatilag ha akarom akkor 4-5 nap és annyi az 1 GB-nak.

Komolyan mondom nem értem ennek mi értelme, már rég korlátlan csomagoknak kellene lennie, persze valami jó árban.

Kb. ahhoz tudnám hasonlítani mintha az ember elmenne autót venni és 1 vagy 2 kereket adnának hozzá.

Kösz szépen.

A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont márc. 25. 12:47 Privát üzenet
vodafone egyik kártyás csomagjában minden 3e feltöltéshez ingyen ad 500 Mb netet. Másik feltöltőkártyás csomagba pedig kb 1200 ft 1Gb net

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont márc. 25. 12:59 Privát üzenet

A Telekomnál is van, illetve volt, hónap elején szűnt meg. Akinek van, mint nekem is, még tudom használni, de már nem lehet igényelni.

Az email ingyen, a böngésző használat ingyen (Képi és szöveges tartalmakra. Hangra videóra nem).

A 200-as maratonnal kitörölheted, az nem erre való.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont márc. 25. 13:21 Privát üzenet
Nem okostelefonon hogyan akarsz Facebook messengerezni? Csak mert a mobilos facebook weboldalból kivették a chat funkciót, az asztali változatát meg nem hiszem hogy be tudná tölteni a telefonod.

A válaszíró 88%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont márc. 26. 21:56 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2 Év Apple garancia jár, ha hivatalos Mo forgalomba helyezett telefonról van szó? Pl: Media Markt, vagy Euronics vásárlás esetén?
Facebook időrendbe jeleníti meg azokat akik ismerősnek jelöltek?
Domino mobilnet feltöltés hogyan? Többi alant.
Mit tegyek h vodafdonos a kártyám hiáéba bekapcolom a netet nem jelti a netet?
Ha nekem a telefonomon van korlátlan közöségi média és most rendeltem hozzá 200mb mobil netet ha facebookozok melyikrol megy a facebook a korlatlanrol vagy amig van a 200mb bol abbol?
Tudnátok nekem segíteni Telekom Maraton mobilnettel?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!