Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket érdemes megvenni?

Melyiket érdemes megvenni?

Figyelt kérdés

A szolgáltatómnál a telenornál van olyan lehetőség hogy a telefonomat becserélem egy másikra és csak 20400 Ft.ot kell rá fizetni és én ezeket a telokat néztem ki.

Samsung Galaxy S9


Huawei P10


Iphone X


Melyiket lenne érdemes megvenni?


Ami nekem most van huawei p9 és erősebb kéne



2018. márc. 26. 07:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Meg a 2 éves hűséget kell aláirni?
2018. márc. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jövőre járna le a hüségidöm de hüségidön belül lehet cserélni telefont
2018. márc. 26. 08:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az S9-et. Androidot már megszoktad, és nem lóg a kijelzőjébe egy szenzor sziget, mint az iPhone X-nél.
2018. márc. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A P10 nem egy liga ezekkel. Samsungba csalódtam (s7 edge), ami közelít az a mate 10 Pro, olcsóbb is. iPhone-om volt pár, nem volt rossz de szokni kell a kötöttséget, cserébe gyakran kényelmesebb. Akkor éri meg igazán iPhone-t venni, ha van apple ökoszisztéma otthon. Ha még nem volt iPhone-od érdemes kipróbálni.
2018. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!