Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adott egy Doogee x9 mini...

Adott egy Doogee x9 mini telefon. (januárban vettem) eddig problémám nem volt vele. Egyik napról a másikra a hátlapi kamerán nem működik az autofocus, (homályosak a képek). Mi okozhatja ezt a hibát, mit lehet tenni annak érdekében, hogy megjavuljon?

Figyelt kérdés
hátlapi camera autofocus

2018. márc. 26. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

A beállításokban nincs manuálisra állítva?

Ha rá nyomsz a képernyőre úgy tud fokuszálni?

2018. márc. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ja igen!

A google play->opencamera-nál se működik?

2018. márc. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos egyiknél sem működik... De viszon az előlapi kamera működik rendesen. Nem tudom, hogy van e a kettő közt összefüggés csak azért írom. :)
2018. márc. 26. 19:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Illetve ha bekapcsolom a kamerát ad egy pici kattanó hangot. Azonban az előbb a telefont ki be kapcsoltam,megnyitottam a kamerát s pár masodpercre elindult a focus aztán megint elhomályosult a kép....
2018. márc. 26. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!