Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meg vagyok fenyegetve hogy...

Kikics 2013 kérdése:

Meg vagyok fenyegetve hogy visszamenőleg 5 évre vissza tudják venni a kitorolt messenger üzeneteket. Az az én privát életem és tudni szeretném hogy lehetsegese az ilyesmi?

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 07:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Vállalni kéne a felelősséget azért, amit kimondasz arccal is, nem csak a számítógép mögé bújva.
2018. márc. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Vissza lehet, de ki fenyegetett meg?


Komoly indok kell hozzá, hogy a fb elővegye.

2018. márc. 27. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik, hogy azzal ki tudják törülni a sggüket.
2018. márc. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges de nem akárkinek és nem akármilyen indokkal. A másik meg valóban az hogy tanuld meg vállalni a felelősséget, kanapéharcosnak marha könnyű lenni a való életbe meg összefosod magad ha valaki csúnyán néz rád.
2018. márc. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Biztos elő lehet, de - mint ahogy írták előzőek - komoly indok kellhozzá valószínűleg.

Klienseken is tárolódhatnak az üzenetek (akikkel beszélgetttél).

Szerintem ne Messenger-en éld a magánéleted, hanem a való életben, persze nem szeretném senkinek megmondani mit tegyen, ez csak az én véleményem.

Ha ki is rakják valahova a netre a "magánbeszélgetést", senki számára nem érdekes, hogy olvasgassa, a "mai rohanó világban" még számítógépen is egyre kevesebbet olvasnak az emberek... Másrészt egy idegen ismeretlen chat-beszélgetése nem tud olyan érdekes lenni a "más életében kutakodók számára" mint adott pletykalapok, bulvár cikkei-honlapjai...

2018. márc. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
El vagyok válva és a volt párom nem hagy békén és ez az én magán életem egyedül álló vagyok
2018. márc. 27. 10:05
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha a volt párod "fenyegetett" meg attól nem kell tartanod, neki nem fogják kiadni a múltbeli beszélgetéseket főleg pusztán bosszúvágyból.
2018. márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
74%
Elég baj az hogy te ezt nevezed magán életnek.
2018. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nyomozas során kérhetnék adatszolgáltatást amit nyomos indok alapján kiszolgáltatHAT a fb.
2018. márc. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A hatóságnak, de nem neked.
2018. márc. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!