Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szeretnám felbontani a hűségid...

Szeretnám felbontani a hűségidős szerződésemet a vodafonnal. Mennyibe fog kerülni? Sokkal többet fizetek mint valaha feltöltőkártyásként.

Figyelt kérdés

Vettem hozzá részletre készüléket, aminek listaára az 72 ezer forint volt. Gondolom a listaárat kell kifizetnem?


Az előfizetés a legkisebb start csomag, ami 2825 ft / ho alapdíjon és 24 hónapra kötöttem a szerződést.


Előre bekértek 31 ezer forintot, amit nem adtak vissza. Ez a 3. hónapom és 3. 20 ezer forintos számlám... Életemben nem volt még ennyi a telefonszámlám, de kimagyarázzák valamivel mindig. Namost, a szerződésben nincs benne mennyi a kötbér, egy szó nem esik arról, ha meg akarom szüntetni mennyit kell fizetnem. Ebben kérnék tanácsot.


A készülék listaárát nyilván ki kell fizetnem, amiből 3 hónapot már befizettem (Nem tudom pontosan mennyi a törlesztő, ezért ezt nem vonom ki belőle), gondolom azt levonják, valamint a 24 hónapig aláírt 2825 forintból is levonják a 3x 2825 forintot?


De akkor még mindig ott van, hogy hová tűnt a 31 ezer forintom??? Most ha szerződést bontok, akkor gondolom az is levonódik ebből, nem?


Én így számoltam, aztán lehet rosszúl.


Készülék: 72 ezer ft listaár ( nem tudom mennyi a törlesztője, de 3 hónap lement)


előfizetés : 21x 2825 = 59325 ft


ez együtt 131.325 ft


Namost. Akkor ebből levonódik a 31 ezer forintom, vagy azt lenyelték? Ez lenne a kérdés, illetve az, hogy jól számoltam e? Vagy még ezen felül is akarnak majd valamit? Nagyon elegem van belőlük.


2018. márc. 27. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha közlik veled a szerződésbontás összes költségét, inkább maradni fogsz, mint hogy kifizesd.
2018. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Életemben nem volt még ennyi a telefonszámlám, de kimagyarázzák valamivel mindig."

A szerződés adatai alapján fizetsz, nincs ilyen hogy "kimagyarázzák", ha annyit fizetsz, annak oka van, csak éppen nem értetted, stb


"Ebben kérnék tanácsot"

Keresd az ügyfélszolgálatot, a rendelkezésükre álló adatok alapján elmondják, mi van. Itt hiába tanácstalankodsz.


De ismerős mesélte, a Telenornál a hűség utolsó hónapjában felmondott szerződésre is 15 ezret követeltek volna, úgyhogy asszem lelkes vodás leszel még egy darabig :)

2018. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

"Az előfizetés a legkisebb start csomag"


Nincs olyan, hogy start csomag. Go van, például.


"kimagyarázzák valamivel mindig."

Mit? A számlában minden ott van, nincs mit magyarázni rajta.


"nem tudom mennyi a törlesztője, de 3 hónap lement"


Taps-taps.

2018. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

"asszem lelkes vodás leszel még egy darabig :)"


Az fix hogy nem...

2018. márc. 27. 21:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor perkál és vége, ennyi.
2018. márc. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hívásrészletezőben mi van? Milyen csomagod van? Adatforgalom le van kapcsolva?
2018. márc. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerinted foglalkozik ilyenekkel? Igen esetén a kérdés sem született volna meg.
2018. márc. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!