Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem tölt a telefonom?

Miért nem tölt a telefonom?

Figyelt kérdés
Tehát egy P9-ről van szó, akksi hiba miatt (62%ról lemerült 0ra egyből, aztán kikapcsolt majd be és ezt jatszotta) 1 hete szerdán vittem be szervizbe, tegnap hoztam el onnan. És tegnap 60%on kaptam vissza, és úgy merült, hogy 60ról egyből 50re. Most pedig nem tölt. Ha beledugom a csatlakozót a telefonba, ki írja hogy töltés, majd nincs töltés. És nem is jelzi hogy töltené. Tegnap este fél 8 óta töltőn van, 2%on. Ma vissza viszem a szervizbe. Valaki esetleg tudja, mi lehet ez? Koszonom🤗
2018. márc. 29. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Még mindig rossz az akku

Vagy a töltő.

2018. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ha visszaviszed, akkor annál többet mi sem tudunk mondani, ez a legjobb megoldás.

Írd meg mit mondtak, érdekel.

2018. márc. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valami az akksival van gond.Szerintem az akkumulátor nem tudja megtartani az áramot,de a töltő nagyon lassan,és nagyon keveset tudja préselni.Valószínűleg akksi cere lessz.
2018. márc. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
köszönöm az eddigi válaszokat, visszavittem a telefont, még előzőhéten, de jövőhéten kapom vissza valamikor. Amikor bevittem engem akartak hülyének nézni, hogy biztos a csatlakozó, a csatlakozóval van baj. Hát nem, mert az ki lett cserélve még mielőtt használatba vettem, tehát azzal nem lehet gond, a töltőkábel vadonat új, tehát azzal sem. Aztán utána hazajöttem, és éppenhogy beértem hívott is a gsm, hogy viszik vissza Pestre.. meg akarta magyarázni hogy biztos hogy jó meg minden.. Hát ennyit erről..:D ha jövőhéten megkapom, mindenképp írom a fejleményeket! :D
2018. ápr. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!