Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért ad ekkora kedvezményt a...

Miért ad ekkora kedvezményt a Telekom? 60ezer helyett 15.

Figyelt kérdés
Új telefont kell vennem, kinéztem a p9 Lite 2017et. Mire ad a telekom tübb mint 40 ezer forint kedvezményt? Így csak 700 forint a telefon részlet 2 évig. (+ az új díjcsomag 6GB internet 32 A fiatalsl valami miatt.) Így összesen lenne 4-5 ezer a fix havidíjam, telefonálni nagyon keveset szoktam. Eddig a semmire ffizettem 8ezreket és nem voltam elégedett szinte semmivel. Kicsit hihetetlen.
2018. márc. 30. 22:58
 1/7 anonim ***** válasza:
59%

6 ezer alatt nem jön ki rá sehogy a havidíj, nézd meg majd a számlád.


Én nem megyek bele ilyen két évre aláírós dolgokba, ha meg tudom venni akkor megveszem, ha nincs rá pénzem akkor nem veszem meg. Számtalan ismerősöm bukott nagy pénzeket mert megcsúszott s fizetséggel, felmondták a szerződést, kötbérezték, a telót meg letiltják.

Én meg ha nem tudom fizetni, akkor beszólok hogy sorry, holnaptól kapcsoljátok már ki, majd üzenek ha megint érdekel a dolog.

Akinek kell, annak már van előfizetése, hogy nehéz új kuncsaftot szerezni, ezért mindenfélével beetetik a népet, csak fizessen.

2018. márc. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:
Szóljál nekik, hogy neked ez túl sok kedvezmény, nem akarod ilyen olcsón megvenni. Adják drágábban...
2018. márc. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mert az apró betűről te nem tudsz.Ha azt elolvasod,és a szerződésben semmi plussz költség akkor azért hogy híresebb legyen.

De én is nagyon furcsálom.

Vodafonnál egy Note 8-at akartak (csak a teló) havi 16.000 Forintért

A Telekomnál pedig havi 6.000 Forintért.

2018. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

így ezzel a "fiatal valami miatt" információval aztán meg lehet mondani, mire adják a kedvezményt ennyire.


nyilván megéri nekik, ha bevállalják...a többi meg csak felesleges időpazarlás gondolkodni rajta.

2018. márc. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szerintem valamit nagyon elnéztél. Általában ha ilyen olcsó a telefon törlesztője, akkor arany vagy platina kártyásnak kell lenned, ami 10+ év partnerkapcsolatot jelent. Ha mégsem, akkor menj be az üzletbe és majd ott esel pofára. Én amikor vettem tavaly a telefonomat, itthon megnéztem a neten, hogy 0 forintos kezdőrészlettel 24 hónapon át havi 7890 a telótörlesztő, a választott mobilinternet-hívás/sms csomag 3790.

Aha. Ez a "0 forintos kezdőrészlettel" konkrétan 4 havi telefontörtlesztőt és díjcsomagot kellett kifizetnem.

Nesze neked, 0 forint helyett fizettem majdnem 50 ezret :D Ha online rendeled meg, hiába van a kosárban, hogy "fizetendő: 0ft", majd pár óra múlva hív az ügyintéző, hogya a "blah blah blah törvény xyz paragrafusa szerint" terméket nem adhat el fedezet nélkül, ezért 2-3 havi előleget be kell fizetned.

És azt ajánlom üzletben vedd meg. Mert nem biztos hogy neked is 4-4 havit kell fizetned. Mivel kevesebb a telefon törlesztője jóval, valószínű fél évre ki kell fizetned a díjcsomagodat (vagy többet). Ez nem feltétlen

2018. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

*előző vagyok

Ezt tapasztalatból írtam, nem okoskodni próbáltam :D

2018. ápr. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát én többször átolvastam, amit csak lehetett átnéztem (mindenféle feltételt) és nem láttam olyat, amibe bele tudnék kötni, annyi hogy telefon előleget kérnek, ami több, mint a telefon (wtf) és azt írta, hogy az a havi törlesztésnél, előfizu összegéből levonódik. De még 1 hét után sem jött meg a telefon, így mindenképp megyek majd szombaton üzletbe megérdeklődni, hogy miújság, hogy is van ez. Köszönöm a válaszokat, mentek a zöld kezek. :)
2018. ápr. 5. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!