Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen tokot...

Szerintetek milyen tokot használjak Iphone 7 matt feketéhez, hogy ne pattogjon le róla a festék?

Figyelt kérdés

Most fog megjönni az Iphone 7-em, de félek hogy lefog kopni a hátlapján a festék és ilyen csúnya lesz mint ebben a videóban :


https://www.youtube.com/watch?v=GPVBbqoe8Q8


1:42 től lehet látni.

Vagy egyáltalán ne is használjak inkább tokot ? Vagy vegyek rá valamilyen vékony hátlapi fóliát?


2018. márc. 31. 11:44
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

Ezzel probalsz menozni az uj iphoneoddal?

Nyilvan szilikont, te nagyagyu.

2018. márc. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

Elég szar ha festve van, akkor az gagyi nagyon.

A műanyag tok saját szinnel kell hogy legyen megcsinálva.

De ha festve van és lekopik róla, akkor veszel egy festék spét és magad is le tudod fújni.

2018. márc. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 az Apple iPhone 7 is, pont mint az előző verziók nagy része is fémből van, nem műanyagból. A belinkelt videóban is elhangzik hogy a hátlap alumíniumból van, és mivel a fémek nagyrész szürke színűek alapból így festeni kell.

A kérdésre: Tok minden féleképp kell, ha esetleg kicsúszna a kezedből, vagy nekikoccanna valamihez az sokat tompít az ütődésen. Kemény műanyag tokot ne vegyél, az tudná úgy kidörzsölni mint ahogy a videóban is látszik. Én szilikon tokot vennék, puha az anyaga és nem hagyna nyomot a telefonon. A kijelzőre pedig egy erős üvegfóliát rakatnék.

2018. ápr. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Ha szilikon tok lesz rajta akkor ügyelj hogy a telefon és a tok között ne legyen semmi por vagy piszok, az is ugyan úgy meg tudja karcolni a hátlapot (tapasztalat). Időközönként tisztítsd meg a telefont is és a tokot is.
2018. ápr. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én a gyári bőrtokra szavaztam. Nem olcsó (lényegesen drágább, mint a műanyag), de sokkal jobb fogni, és az a tapasztalat, hogy elég tartós (az iPad minimen évek óta rajta van már, és bírja a strapát). A szilikon elszíneződik, törik, stb., persze 10-et vehetsz a bőrtok árából, de akkor is :-)
2018. ápr. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!