Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Meddig bírja az akkuja Iphone...

Meddig bírja az akkuja Iphone 5s-nek és Iphone 6-nak?

Figyelt kérdés
Iphone 5s-t vagy Iphone 6-ot szeretnék venni már csak annyi érdekelne hogy melyiknek meddig bírja az akkuja egy töltéssel átlagos használat mellett (wifi, mobilnet, youtube, facebook stb.)

2018. márc. 31. 12:16
 1/7 anonim ***** válasza:

(wifi, mobilnet, youtube, facebook stb.)


Ilyen átlagos használat mellett még 1 napig sem...

2018. márc. 31. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1 nap, de ezeket már nem éri meg megvenni, régiek!
2018. márc. 31. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem ezek bőven elegek nem vágyok a legújabbakra és nem is nagyon tehetem meg hogy bemegyek a boltba és veszek egy új Iphone 8-at sajnos. Ha kibír egy napot átlagos használat mellett akkor nekem megfelel. Jelenleg Samsung S6-om van (sima nem Edge) ez kb 5 órát bír ki. Ha ennél jobban bírja az Iphone akkor inkább azt választanám.
2018. márc. 31. 12:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak azért vennél ilyent, mert esetleg 40 perccel tovább barja, mint a mostani?
2018. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem azért. Ha kibír egy jó 7-8 órat vagy 1 napot akkor az előny. De legjobban azért szeretném le cserélni mert stabilabb a szoftver nem lassúl le ha bezárok egy alkalmazást az nem fut tovább feleslegesen és védettebb sokkal az IOS.
2018. márc. 31. 13:16
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem egy Huawei P9 lite 2017 van és ma du 3 kor vettem le a töltőröl. Azóta fêl órát telefináltam és kb fél órát neteztem és most van 87%-on. Én is iphone-t szerettem volna de aksiban még van az Applenak fejlődni valója.
2018. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor az Iphone szerintem felejtős lesz. Legjobban a rendszere miatt akartam meg ha jobban teljesítene az akkuja.
2018. ápr. 4. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!