Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefonos üvegfóliám nagyon...

Telefonos üvegfóliám nagyon könnyen törik, akkor most ez jó fóliának monható vagy egy gagyi szar?

Figyelt kérdés

minden kis ''koccanás'' nyomásra megrepedezik a képernyővédő üveg. ez már a 2. ugyanaz az űveg rajta.

most ez jó üvegnek monható ? ennyire törékenynek kell lennie ?



2018. márc. 31. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ilyen könnyen kellene törnie. Az enyémen is repedt már meg a fólia, de nem minden kisebb koccanásra, pedig Kínából rendeltem 300 ft-ért.
2018. márc. 31. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az üvegfólia nem a legjobb minőségű. Kisebb koccanásokat ugyanúgy kellene bírnia, mint a képernyődnek. De a célját azért betölti, mert az törik, nem a kijelződ. pár havonta 300 Ft sokkal kisebb kiadás, mint a képernyő 10-30 ezer forintért, telefontól függően....
2018. márc. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Nos, nem hiszem hogy ez a legjobb minőség belőle, mivel egy fólia nem kell hogy ennyire törékeny legyen, de az se kell hogy túl puha legyen, szóval valahogy a kettő között lehet a legjobb minőség.
2018. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen csak havonta 3500 forintot kidobálni érte... volt a másik telefonomon 2 évig üvegfólia.. semmi baja nem volt pedig esett nagyokat. ezen az új telefonon 2x cseréltem 4 hónap alatt fóliát ugyanugy törik minden hülyeségtöl
2018. márc. 31. 16:00
 5/8 anonim ***** válasza:
3500 Ft sok érte. Telefonod tipusa mi? Biztos van megfelelő üvegfólia olcsóbban is, vagy ugyanennyiért jobb minőségű...
2018. márc. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
gondolom hogy van job is ennyi pénzért de kivülröl nem tudom kitalálni melyik a jó
2018. márc. 31. 18:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Azért kérdeztem a telefonod tipusát, mert gondoltam, segítek. Körbenéztem volna picit a netet, elolvastam volna a véleményeket....


De ha te nem szeretnél ilyen segítséget.... ok :-)

2018. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"igen csak havonta 3500 forintot kidobálni érte... "

Havonta 10 darabot összetörsz?

2018. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!