Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Őnnálo életre kellt a mobilom...

Őnnálo életre kellt a mobilom mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy Navon márkáju mobilom azt vettem észre,hogy magátol tőlt le mindenféle alkalmasásokat amik reklámokat dobálnak elém napi 3-4 szer kell tőrőjem őket! Kivan kapcsolva az ismeretlen források néha rá is kérdez vsak ugy random,hogy a beállitásokban állicsam átt az ismeretlen forrásokat ha azt akkarom hogy,az adott alkalmazás telepitve legyen hiábba nyomok a mégsére akkor is telepiti! Probáltam már,azt is hogy fent hagyom és a beállitásokban elvettem tőlűk minden engedélyt de hiába ugyan ugy nyomják a reklàmokat meg megnyitnak weboldalakat lécives segicsetek !

2018. ápr. 1. 07:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én kezdeném egy fr-rel, reméljük annyi elég (factory reset)
2018. ápr. 1. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Tölts le egy vírusirtót
2018. ápr. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Virusirtót probáltam nem ért semmit !
2018. ápr. 1. 08:52
 4/11 anonim ***** válasza:
Teljes op.rendszer csere... persze csakis hivatalos forrásból! Mitől bolondult meg a telód? Mert általában akkor csinál ilyet ha módosított androidot telepítenek rá. Vagy próbálják buherált programokkal módosítani az op.rendszer működését.
2018. ápr. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Play store-ban tiltsd le az automatikus frissítéseket.
2018. ápr. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Állítsd vissza a gyári beállításokat.
2018. ápr. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Probáltam a gyári beállitásokat nem használ és kivan kapcsolva az automatikus frissités és senki nem pisszkált bele a mobilba !
2018. ápr. 1. 12:04
 8/11 anonim ***** válasza:
A Skynet öntudatra ébredt... mindenki meneküljön :)
2018. ápr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
AZ egyik ismerősömnek is le volt tiltva a frissités és pont ilyeneket csinált. Mikor engedte frissiteni, utána nem volt vele semmi probléma.
2018. ápr. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen anno egy Samsung Galaxy Young-on.

Nekem az vált be hogy:

Beállítások-->Alkalmazások(be kellett állítani ABC sorrendbe)-->FireWall service és TimeService letiltása és adatok törlése segített.Újra indítottam a telefont és nem volt több ilyen problémám.

2018. ápr. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!